Wpis z mikrobloga

  • 5
@anthoris bo nowego samochodu klasy wyższej przy takich zarobkach się raczej nie kupuje, ale używany na pograniczu klasy średniej i wyższej to czemu nie. Ale na wykopie przecież używanego się nie kupuje więc w grę wchodzi tylko dacia sandero z salonu
  • Odpowiedz
@Kosciany: Jakiś czas gadałem z gościem który mi mówił że w Tychach ludzie pracują przy składaniu części/samochodów za 1500 zł na 3/4 etatu :<
To jest po prostu straszne, rodzisz się w tym kraju żyjesz biednie do tego 20+ roku życia idziesz do pracy i jest równie do dupy :<
Kiedy Polska wstanie z kolan ? jak wszyscy wyemigrują i Niemcy będą zarządzać tym biedadołkiem xD?
  • Odpowiedz
bo nowego samochodu klasy wyższej przy takich zarobkach się raczej nie kupuje, ale używany na pograniczu klasy średniej i wyższej to czemu nie.


@tymc: >

Ostatnio był, że za 4k nie można kupić nowego samochodu, bo mało zarabiasz

@anthoris:
CO #!$%@??! XD

Serio ktoś kupuje nowe auto lub używane premium przy zarobkach 4k? xD

Ja #!$%@? xD

Podnacja.
  • Odpowiedz
@Perlo: I tak i nie :P Jestem po technikum inf i rzuconych studiach inf.
1 praca wciskanie kont bankowych - parę stówek wpadło i zrezygnowałem bo nie lubię wciskać ludziom syfu. Gdybym nie miał moralności robił bym za telemarketera/sprzedawce filipiaków xD
2. Sprzątanie w Katowicach - dojazd 4:30 pociagiem więc pobudka po 3 a powrót koło 19. Miesięcznie 1700 oferowali.
3. Sprzątanie w Brembo - długi korytarz ty z łopatą i
  • Odpowiedz
@maluuutki: @Niebadzlosiem: Zyjemy w czasach gdzie mozna sie latwo przeprowadzic, nie przesadzajmy. A jak masz jakies umiejetnosci to i na zadupiu zarobisz dobrze. Na zarobki narzekaja ludzie ktorzy nie potrafia nic robic, skladaja cv do prac ktore moze wykonac kazdy po 10min instrukcji i potem zdziwieni ze #!$%@? zarabiaja.
  • Odpowiedz
@Perlo: dlatego lepiej #!$%@? na zachod gdzie kazdy zarabia godziwe pieniadze. A pozniej kwik januszy z polszy ze nie ma kto robic i musza siegac po filipinczykow czy innych pakistanczykow¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tymc: Po za Seiczento masz setki aut klasy A, B i ew C. Nie od razu trzeba brac Ałdi Limo.

Pozniej sie dziwic ze ludzie biedni, jak na glupoty wydaja.
  • Odpowiedz