Wpis z mikrobloga

K 24 Łódź

Zgłoszenie nr 324 z dnia 2018-09-20 23:26:25

Imię: K
Wiek: 24
Miejscowość: Łódź
Kim jestem?
Pytanie jest kim jestem, więc:
-polką (przywiązaną do ojczyzny, nie dla mnie planowanie przyszłości za granicą)
-córką (ważna jest dla mnie rodzina)
-siostrą ("niestety" najstarszą:D)
-studentką (lubię swoje studia)
-pracownikiem (pracę lubię mniej, ale mam pomysł na siebie i jest to przejściowe)
-przyjaciółką (w bardzo wąskim gronie)
To są role, jakie pełnie w życiu.
Do szczęścia brakuje mi jednej:)
Domyślasz się jakiej?

Wygląd
Dla jednego ponętna jasna blondynka z długimi nogami, a dla innego gruba i brzydka. Mam 170 cm wzrostu i wagę w normie a 5 kg mniej pozwoliłoby mi ubrać obcisłą sukienkę ;)
Ogólnie preferuję kobiecy strój i lubię mocny makijaż, który staram się zostawiać na specjalne okazje, bo jednak "naturalność" jest w cenie.

Zainteresowania
Głównie interesuje mnie psychologia. Ciekawi mnie psychika człowieka, procesy jakie wpływają na to, że "jestem jaki jestem", "zrobiłem co zrobiłem" i szukanie odpowiedzi na pytanie "i co teraz?".
Dla odskoczni szukam ścieżki duchowej i uciekam w poza materialny świat.
Dla całkowitego relaksu lubię rysować.
Jeśli nudzą Cię dyskusje filozoficzne z niższej półki, to na pewno Cię zanudzę.
Jeśli lubisz rozmawiać "o wszystkim", to się dogadamy, bo słuchaczem jestem lepszym niż mówcą:)

Czego oczekuję?
Rozmówcy, który ma w sobie trochę życia i chciałby kogoś poznać nowego. Wydaje mi się, że tyle na początek wystarczy :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny? Hmm rano się pakujemy i jedziemy do lasu nad wodę. Rozbijamy namiot, robimy ognisko i podziwiamy, jak jest pięknie i z dala od ludzi.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub nie jest mi do szczęścia potrzebny, można tworzyć trwały związek i bez tego, jednak w kwestiach dzieci (jedno na pewno bym chciała) czy zdrowotnych, to wiele ułatwia. Dlatego jestem "za" ślubem, oczywiście intercyzę i inne papiery również mogę podpisać, co by się mąż nie martwił o majątek. A o swojego mężczyznę trzeba dbać;)
Nie palę, ale kiedyś paliłam, więc jestem w stanie zrozumieć palacza, nie przeszkadza mi to tak bardzo.
Alkohol lubię, ale nie jest to jednoznaczne z alkoholizmem, więc jak ktoś lubi dużo i często, to ciężko będzie się dogadać.
Kawę kocham.
Inne używki odpadają całkowicie.

Bardzo lubię gry, szczególnie fabularne a ale nie umiem w nie grać, więc chętnie oglądam, jak ktoś gra. Moja kariera skończyła się na jednej grze, którą męczę od kilku lat i czasem się zamykam w pokoju na weekend żeby być nolifem. Lubię ciszę i spokój, jednak bywam towarzyska, tylko po "większych" imprezach potrzebuję zregenerować siły psychiczne. W moim przypadku "co za dużo, to niezdrowo" odnosi się do ludzi.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonylodz < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

źródło: comment_UQuZ8TN5HCrsW6uowwIQJWhyCY88uBWY.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirekSzukaZony: czytając twój opis momentalnie chciałbym zostać twoim partnerem... To brzmi tak idealnie. Spokojna, kobieca, lubisz naturę i rozmawiać o wszystkim. To tego nie malujesz się! Ahhh