Wpis z mikrobloga

Już wam mówię jak będzie.

W 2019 dostaniemy bundle z remasterami dwóch części Zeldy, w okolicach wakacji wyjdzie Xenoblade Chronicles (Super) X, na święta Super Mario 3D World Deluxe.

W 2020 wyjdzie Yoshi Wooly World, Wonderful 101 oraz Super Mario Maker Deluxe na kolejną rocznice Mario pod koniec roku.

Kirby oraz Starfox nie doczekają się portu, a zamiast odgrzania Pinkmin 3 wyjdzie czwarta część.

100% pewne info ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nintendoswitch #nintendo
Pobierz Clefairy - Już wam mówię jak będzie. 

W 2019 dostaniemy bundle z remasterami dwóch...
źródło: comment_esrOxDLvmAgmUicKJeOnyLsGRxmCnXsg.jpg
  • 16
W 2019 dostaniemy bundle z remasterami dwóch części Zeldy


@Clefairy: remastery których części przewidujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit: nevermind, ale wolałbym remaster Skyward sword zamiast remasteru remasteru Twilight Princess
@epi: Niekoniecznie, co najlepsze na WiiU ograłem i przyznam że z chęcią bym przytulił nowego Mariana 2D np, anie gierkę którą przeszedłem już solo i w co opie.

Ogólnie brakuje mi na Switchu Mariana w Co opie. Odyseja i sterowanie czapką to nie to samo. W takie Super Mario 3D World z kumplem się świetnie gra.
@epi: No właśnie ja tym rokiem ze strony Nintendo jestem zawiedziony. Do tej pory z First Party tylko Tenis mnie przekonał do zakupu. Poza tym nawet 3rd party nie było jakieś mega bogate. Co prawda Celeste i Overcooked 2 to czyste złoto, ale jakoś tym drugim rokiem Switcha jestem rozczarowany. Mam nadzieję, że Mario Party i Smash to zmienią.
@NiskiFortepian: a ja wręcz przeciwnie :)

w tym roku zakupiłem:
- Mario Tennis Aces
- Ys VIII (przeszedłem niedawno, świetna gra)
- Shining Resonance Refrain
- Octopath Traveler
- SNK Heroines

i ze wszystkich jestem zadowolony
do tego i tak nie mam dość czasu, by wszystko ograć na bieżąco, więc stosik tylko rośnie ;)