Wpis z mikrobloga

@jegertilbake ogólnie do każdego sushi trzeba wybierać wino indywidualnie.
Jest zbyt złożone i różnorodne żeby móc powiedzieć jednoznacznie :/

Kiedyś była zasada że do ryby wino wytrawne lub półwytrawne, ale teraz to już tylko kwestia gustu, nie zamyka się tego w aż tak wąskie ramy :V
@jegertilbake:o tu sie puknij... po co chcesz niszczyc smak dobrego sushi jakims winem ? moze chodzisz na zle sushi ? albo kupujesz takie z biedronki i musisz winem zapic czy cos ? jak sushi jest mega smaczniaste to niczym nie trzeba zapijac. mmmmmm suuuusziiiiii
@kitav: hehehe a czemu mialaby byc Twoja wina ? Ja bym zbanowal w #!$%@? ten caly alkohol ... albo cos #!$%@? zmontowal jakies do #!$%@? mierniki czujniki, ze jak ktos przesadza z alko , to nagle czerwona lapmka i wsio. Nie wime czy wiesz ale alkohol nie #!$%@? sie 3 dupy bo sie #!$%@?... tylko to symptom jakis problemow najczesciej.. no ale mniejsza z tym.
@oink_oink nie zapedzal bym się z całkowitym zakazywaniem alkoholu ( co bym wtedy robił jakbym nie miał mojego hobby :V)

Ale rzeczywiście alkoholizm to straszna #!$%@? i trzeba z tym walczyć, zwłaszcza w polskim społeczeństwie :/
@kitav: ja nic nie mam do tego ze ktos umie pic i jest to dla niego dobre i nie czyni zla. Ale denerwuje mnie propagowanie alkoholu i papierosow w filmach/serialach... jest to na potege #!$%@? do ludzkiej swiadomosci, ze to jest OK pic i palic.. gdzie akurat to NIE JEST OK...