Wpis z mikrobloga

Mirki, wykonywałem dla klienta soft. Gość dostał co zamówił, po wykonaniu szaty graficznej wystawiłem fakturę, nie zapłacił. nadesłał e-mail że zapłaci za grafikę jak mu zrobię dodatkowe wszystkie rzeczy które będzie chciał. Użył zwrotu "Jedyna forma nacisku jaką mamy to nie opłacić fv na usługę która pan wykonał"

Jechać z nim do prokuratury - szantaż?
  • 163
  • Odpowiedz
@Stivo75: odpisz mu używając frazy "jedyna firma nacisku jaką mam to skierowanie sprawy do sądu".

Przy okazji weź napisz do Urzędu Skarbowego. Nie ma ludzi niewinnych, są tylko nieskontrolowani.
  • Odpowiedz
  • 0
Wołaj przez plusujacych trzeba takich skurywysynow tepic bo to jest dziedziczne! Mam nadzieję że masz umowę...
  • Odpowiedz
@Stivo75 na początku bym z kancelaria zrobił pezedsadowne wezwanie do zapłaty i zaprzestanie korzystania z oprogramowania bez licencji. Dodatkowo jeśli zrobiłeś oprogramowanie z licencją bez jej sprawdzania to trochę #!$%@?. Pamiętaj każdy cię chce wyruchsc i trzeba się przed tym zabezpieczyć..
  • Odpowiedz
@Stivo75 nie wiem czy ktoś już Ci napisał, ale nic w prokuraturze nie zdzialasz. Służy Ci roszczenie cywilne sprawa raczej prosta, ale cywilna nie karna. Zaufaj mi jestem prawnikiem ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Franek25: Tak myślę, mój prawnik mi powiedział że prokurator może go wezwać na rozmowę i postraszyć że jak nie zapłaci to będzie miał sprawę cywilną o szantaż...
  • Odpowiedz