Wpis z mikrobloga

@nektar_cebulowy: sam stwierdzasz że są tu multikonta ale nadal idziesz w zaparte. Ja też potrafię wymienić multikonta z neuropy czy (możliwe) rosyjskich troli. Czemu się tak bronicie przed możliwością opłacania takich jegomościów? To idalny portal do szerzenia propagandy. No ale jak widze sam się często udzielasz na bekazkatoli, więc nic dziwnego że tak zaprzeczasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wasza stara strategia - zwyzywać, wyśmiać i nie
  • Odpowiedz
@nektar_cebulowy: człowieku a skąd ja mam mieć dowody że ktoś komuś dał w łape pięć dych za pisanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami? XD No ale jak jesteś ślepy i nie widzisz że całe mirko jest tym zasrane, od jakiegoś miesiąca jak nie więcej, to kup sobie soczewki kontaktowe.

Niestety nie rozumiesz, że większość ludzi nie wchodzi na tag zaczynający się od "beka" żeby prowadzić dyskusje.


Może i nie wszyscy
  • Odpowiedz
@nektar_cebulowy: czytać ze zrozumieniem umiem bardzo dobrze, tylko wy (i cała bekazkatoli) macie z tym problem. No i oczywiście trolle z obu stron ( ͡° ͜ʖ ͡°) póki co to widze tu tylko trolle lewicy i kilka osób z prawicy opluwanych przez tych pierwszych.

Ty też nie masz dowodów że nie są opłacani, no ale swój będzie zawsze stał za swoimi murem.

  • Odpowiedz