Wpis z mikrobloga

Jestem bardzo zadowolony z wczorajszego reportażu Uwaga TVN. Poruszyli dokładnie te tematy o których im wspominaliśmy. Bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie gdy usłyszałem 2 zdania słowo w słowo zacytowane z jednego z moich maili. Tak jak widzieliście, wczorajszy materiał był o wiele bardziej dopracowany, rzeczowy i rzetelny niż ten poprzedni. Chciałbym podziękować całej masie wykopowiczów którzy nadesłali swoje materiały na Daniela Z, wszystkie sumiennie przekazałem redakcji Uwagi. Każdy poczuł że zrobił dobry uczynek i może być z siebie dumny.

Pokładam ogromne nadzieje w obecnym szumie medialnym, myślę że sprawa Daniela Z. ostatecznie zbliża się ku końcowi. Między innymi kandydat na Prezydenta Torunia z ramienia PiS chce zrobić dobre wrażenie przed wyborami i obiecał raz na zawsze rozwiązać ten problem. Również KWP w Bydgoszczy obiecała przyjrzeć się bliżej pasywności toruńskiej policji. Wszystko jest na dobrych torach aby Daniel Z przestał terroryzować ludzi. Równocześnie znaczna większość lokalnych dziennikarzy zobowiązała się do wywierania nacisku na organy władzy i planuje rozliczyć ich z tego przed wyborami samorządowymi.

Martwi mnie, choć nie zaskakuje, okropna głupota i ignoranctwo prezentowane przez patologiczną część wykopu. Na prawdę nie rozumiem jak można uznawać za nieprawdziwy reportaż poparty tak twardymi dowodami. Rozumiem, że był on przejaskrawiony, niektóre aspekty były podkoloryzowane, ale nie zmienia to faktu że Daniel Z. jest przestępcą i recydywistą. Jak można usprawiedliwiać bicie sąsiadów i rodziny tym, że patologia to problem ogólnopolski? Każdy wykopek jest mądry, bo ten problem go bezpośrednio nie dotyczy. Mając średnio 15 lat nie zauważacie takich problemów jak zakłócanie ciszy nocnej, szkalowanie, nękanie, niszczenie mienia, czyli codzienności ofiar Daniela Z. Wstyd mi, że ludzkie cierpienie stało się rozrywką dla dzieci i młodzieży. Wstyd mi że należę do tego samego gatunku, co osoby broniące tę patologię.

Z mojej strony mogę obiecać że to na pewno nie koniec i sprawa nie skończy się inaczej niż zakończeniem "kariery" Daniela Z. TVN przetarł tylko szlaki, prawdziwe i bardzo dotkliwe ciosy są już w drodze. Nie spocznę dopóki nie doprowadzimy wspólnie tej sprawy do końca, a każdy nastoletni wykopowicz broniący kryminalistę Daniela Z. dodaje mi tylko motywacji.
#danielmagical #polskiyoutube #afera
  • 7
  • Odpowiedz
@majoneztorunski: jakiś czas temu tucznik zawołał tu swoją elitę z czatu, dlatego masz tu tyle dzieciaków którzy go bronią i próbują zwalić winę na złych sąsiadów i podstawionych dzieciaków, które przecież napisały nieprawdę, bo patostreamy nie kojarzą się z "alkoholem, poniżaniem oraz wyzwiskami" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KELO9550: na pewno gdyby to byly dzieci tych nielicznych wykopowiczow 18+, to na kartce widnialyby napisy "super zabawa", "atmosfera jak w domu" i "moi rodzice". Niestety zly zydowski tvn zmusil aktorow do napisania klamstw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KELO9550: wszystko ok, tylko podstawionymi aktorami budujesz fałsz. Kiedyś na więcej też jechali przypadkowo zupełnie apologeci socjalizmu i ludzie nie bardzo wierzyli aktywowi. Tu nie chodzi o to czy coś jest słuszne, czy nie. Chodzi o to jakimi środkami jest realizowane. A niestety wczorajsza uwaga była programem, w którym dopuszczono się manipulacji. I to jest słabe.
  • Odpowiedz
@Praetorian2002: ale skąd info, że byli podstawieni? ja tam widzę 3-4 jakiś dzieciaków, o których nie ma żadnych informacji + dziewczynę, która przyznała się, że jest siostrą fryzjerki, która była już na urzędniczej. Więc skąd informacja, że osoby były podstawione? Agatatencjuszka też występowała w tvnie i u bystrzaka.
  • Odpowiedz