Wpis z mikrobloga

@Testuje_Toster
@nightrain
@kamil_snk dobra, ale jakby było taniej to by nie pisali, ja sprawdzałem kiedyś pampersy, ceny na regale brak, na czytniku 21.99 na kasie 24.99, pani kierownik powiedziała że cena może się różnić i ona nic zrobić nie może xd, napisałem do BOK to po 2 tygodniach mi odpisali że oddadzą mi to 3 zł xd i #!$%@? żadnego przepraszam ani nic, kartki nie było takiej jak tutaj
  • Odpowiedz
@stanli: ciekawe o co chodzi, bo dzisiaj w jednej z gdyńskich biedronek widziałam podobną informację - tylko tam dodali, że to awaria czytnika i że obowiązuje cena na kasie
  • Odpowiedz
@Noiser13 ale ludzie, to debile i jak widzą, że promocja, to nie ogarniają, że rabat idzie z automatu, tylko mają pretensje, że czytnik nie pokazuje niższej ceny.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stanli: tu to jeszcze nic, w jednej biedrze była kartka "awaria czytnika - ceny podane w czytniku nie są zgodne z rzeczywistością, prosimy o sprawdzanie cen w kasie". xD
  • Odpowiedz
pani kierownik powiedziała że cena może się różnić i ona nic zrobić nie może xd,


@Noiser13:

moze sie roznic tylko w jedna strone - moze byc taniej. Inaczej cena na czytniku jest traktowana jako cenowka.

Masz pelne prawo kupic po cenie z czytnika.
  • Odpowiedz