Wpis z mikrobloga

@Pevoccer: Wiem wiem, szukam czegoś dla siebie i wszystko co wymieniłeś ograłem, z tą różnicą, że nie przebrnąłem przez ME, bo strasznie zanudza, a life is strange nie siadło, nie ten klimat. Czekam z nadzieją, że pojawią się jakieś tytułu, o których nie słyszałem.
  • Odpowiedz
@Szyna1: No słyszałem to wiele razy, ale od lat siadam do ME1 i po prostu nie mogę w to grać. Tak wieje nudą, że zwyczajnie nie jara mnie to. Cały czas latanie po pustych planetach, z tymi samymi korytarzami, historia podawana powoli, i to w dosyć płytki, przewidywalny sposób, płaskie postacie bez polotu. Raz na pół roku siadam, odwiedzam parę planet i zapominam o tej grze. Świat jest interesujący, gdy
  • Odpowiedz
@spike200: To prawda pierwszy ME jest bardzo ciężki do przebicia, jeśli nie jest się fanem serii, ale gwarantuje, że po połowie gry, gdy zacznie się rozkręcać i fabuła będzie podawana w niesamowity sposób to wsiąkniesz, a co do postaci to tu nie mogę się zgodzić, kiedy przyjdzie do pewnych decyzji to gwarantuje, iż będziesz miał dylemat, nie chce nic więcej pisać i spolerować, bo być może się jeszcze skusisz. ME
  • Odpowiedz