Wpis z mikrobloga

@rodzinnabutelka

"Miesięczny limit szybkiego transferu z prędkością do 15 MB/s w technologii LTE wynosi 100 GB * (w skali jednego doładowania za 50 zł jest to 333 GB na 100 dni), a po przekroczeniu limitu korzystanie z internetu nadal jest możliwe w ramach tzw. lejka z prędkością do 2 MB/s."

Czyli jeśli miesięcznie zużywam 300gb to płacę 50 zł miesięcznie? Jestem zielony proszę o wybaczenie ( ͡º ͜ʖ͡º
@DzieckoNaLato: ja sam do konca tego nie ogarniam, ale dziala mi na razie wzorowo, co zrobilem to kupilem karte, doladowalem na 50 zl (co przedluza waznosc karty na 3 miesiace) i nastepnie wlaczylem darmowe LTE kodem na 30 dni. Za 30 dni znowu włączam i tak przez te 3 miesiące się bawisz, potem znowu przedłuzasz konto za 50 zł. A kasa zostaje na koncie więc pewnie jakiś dobry ekonom to wykorzysta
@DzieckoNaLato: tak. Mam tą i netflix, yt i ps4 na raz idą bez problemu. Pobieranie mam 45-50 mbps a wysyłanie między 15 a 20 Mbps (a mieszkam w środku lasu i inne sieci maja problem). Mam tez router od nich i również go polecam (Huawei B529).