Wpis z mikrobloga

Rozwiążmy to raz na zawsze... wykop jak to jest?

Zostawcie plusa, aby ankieta dotarła do wszystkich. Zrobię podsumowanie w postaci infografiki, z komentarzami.

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazateistow
H.....H - Rozwiążmy to raz na zawsze... wykop jak to jest?

Zostawcie plusa, aby an...

źródło: comment_jOWLB2jlnnraFSWlmQbLUHTxKAzUXzE2.jpg

Pobierz

Czy masz coś przeciwko LGBT?

  • Tak 24.5% (213)
  • Nie 47.7% (415)
  • Jest mi to obojętne. 27.8% (242)

Oddanych głosów: 870

  • 41
@HHHHHH: lgbt to organizacja przeszlosci rowna kk i prawicy xD plci jest 52 a oni wierza ze tylko 2. dyskryminuja np transsexualistow nie mniej niz kk xD skoro plec nie istnieje to sa zupelnie zbedni w dyskusji i powinni byc z tej dyskusji usunieci razem z kk i prawakami.
Adoptowanie dzieci przez pary LGBT


@blogger: co w tym złego?

Przejęcie tęczy


@blogger: Jak ją przejęli? Jest ona znakiem zastrzeżonym i nie możesz jej używać?

@HHHHHH: słaba ta ankieta. Ja mam #!$%@? na osoby LGBT. Tak zwyczajnie, nie obchodzi mnie to czy ktoś jest gejem czy nie. Więc tym bardziej nic do nich nie mam.
Jak ją przejęli? Jest ona znakiem zastrzeżonym i nie możesz jej używać?


@lewaq3000: A jak naziści przejęli swastykę?


słaba ta ankieta.


To prawda. Ja mam wywalone na to, kto kogo w co rucha i z kim to robi (jeżeli jest dorosły i ma zgodę drugiej i ewentualnie następnych osób). Jednak pewne elementy działalności organizacji lub nieformalnych grup, które określają się LGBT są wysoce drażniące (choćby walka o zaimki w Stanach albo
A jak naziści przejęli swastykę?


@inozytol: ze swastyką jest taki problem, że wiąże się z pewną grupą ludzi, która mordowała całe narody. Geje chyba nie wzywają do masowych mordów?

Nie mogą sobie znaleźć własnej kolorystyki?


@blogger: właśnie niech sobie wymyślą własne nowe kolory xD

jeśli nie to dlaczego ugrupowania LGBT się nią reklamują?


@blogger: bo przyjęli ją jako symbol. Podobnie jak Polacy mają flagi biało-czerwone, ale Austriacy, Indonezyjczycy czy
@lewaq3000:

bo przyjęli ją jako symbol. Podobnie jak Polacy mają flagi biało-czerwone, ale Austriacy, Indonezyjczycy czy Kanada chyba nie robią Polsce problemów, że używają tych kolorów.


tak tylko że ten symbol tęczy był od zawsze kojarzony z przedszkolami i małymi dziećmi

Jest tysiące możliwości żeby zrobić sobie rozpoznawalny znak nawet z dwóch kolorów - chcą kolory tęczy? nie ma problemu - ale niech je poprzestawiają w innych kolejnościach - myślę że
Bo po prostu czuję że to jest nie w porządku

oczywiście to moje prywatne zdanie, nikomu go nie narzucam.


@blogger: nie no, zajebiście, nikomu nic nie narzucasz, oprócz tego, że zakazujesz grupie ludzi normalnie żyć, bo tak czujesz xD
Ja czuję, że wiara w bożka który chodził po wodzie czy zamieniał wodę w wino nie jest normalna, ale nie chcę nikomu zabraniać wiary. Nie chcę też zabraniać katolikom wychowywać czy nawet
@mistellaire: @lewaq3000: Czyli co? jak czuję się homoseksualistą to jest to powód żeby się podzielić tym z całym światem - a jeśli czuję że homoseksualiści nie powinni adoptować dzieci to jest to tylko moja zaściankowa opinia którą powinienem sobie schować do kieszeni?

Wg. was nie mam prawa się wypowiedzieć?
@mistellaire: jak to niby nie ma? Na pedagogice jakoś uczą czego innego. Psychologowie dziecięcy wyraźnie zaznaczają jak ważna jest matczyna miłość w najmłodszych latach, a w wieku przedszkolnym ojcowska dyscyplina. Nie bez powodu mówi się o wpływie wychowania przez samotnych rodziców na psychikę dziecka. Są na to setki badań. Dwój ojców nie zastąpi i matki i ojca.
Mimo to, lepiej mieć dwóch ojców, niż żadnego i siedzieć w domu dziecka