Wpis z mikrobloga

@Philosohero akurta do nowego uderzam z różową, bo się dziara kryminalistka i degeneratka ( ͡° ʖ̯ ͡°) a chciałbym jej zrobić niespodziankę i zabrać w jakieś fajne miejsce, a gugl podrzuca same kościoły, jako atrakcje :D możesz polecić w okolicy coś fajnego? :)
@jandrzej: nowy targ to przede wszystkim hokej, wiec jak będziecie w piątek to polecam. Fajne knajpy to lilla vanilla, El mariachi, villa toscania, de ja vu. Jak macie sportowe obuwie to można podskoczyć w Gorce do koliby na lapsowej polanie. 30 minut pod górę a widoczki i kraftowe piwko jak ta lala.
@jandrzej: Zależy ile macie czasu, jak mało to skłaniałbym się w strone objazdów w okół jeziora Czorsztyńskiego, zapora w Niedzicy, Sromowce Niżne, Czorsztyn, Szczawnica, Kluszkowce i góra Wdżar(zajebisty widok, na szczyt można wyjechać samochodem)
@Zborro: będziemy między 26 a 30, jeśli dobrze sprawdziłem, to następne spotkanie na Miejskieh Hali Lodowej jest dopiero 09.10.18. a z chęcią bym się wybrał. knajpy ogarnę, dzięki wielkie! koliba bardzo kusi, ale nie wiem, jak bardzo moja będzie mobilna, bo stopę kłuję. najwyżej będzie się hartować na ból ( ͡° ͜ʖ ͡°)

właśnie z tego, co sprawdziłem na szybko w pracy na mapie, to fajną opcją
jandrzej - @Zborro: będziemy między 26 a 30, jeśli dobrze sprawdziłem, to następne sp...

źródło: comment_UDU8EEJRUUV1ulfkPZ5oYdc1QBwiZS25.gif

Pobierz