Wpis z mikrobloga

czy jest tutaj jakas dorosla emocjonalnie widownia grahyofficial? ogladaliscie dzisiaj streama? wlasnie obejrzalam sobie powtorke zeby raz jeszcze na spokojnie przeanalizowac zachowanie bohaterow. nie znam ich imion.wiem kim jest ania-pyza, rafal-adolf? i ten koles z mongolska morda. dzisiaj na streamie jakas pi*da krzyczala na nich, ze ich karmi, poi i udostepnia wyrko do spania a oni nie maja w sobie wdziecznosci. sytuacja wynikla z tego, ze rafala zwyczajnie zmeczyla atmosfera i wspomnial cos, ze wyprowadza sie i wraca do domu. i tutaj jest pies pogrzebany... czyzby pyza i adolf byli zwyklymi marionetkami w rekach tej szmaciury z rozdartym pyskiem i kolesia z mongolii? znalezli sobie pomysl na latwa kaske, wykorzystuja do tego uposledzenie i niezaradnosc tych ludzi. az przykro patrzec, bo adolf jest ewidentnie wystraszony-rozglada sie nerwowo i malo co sie odzywa bo za wszystko sa karceni. oboje reaguja na komendy typy 'teraz tancz' jakby od tego zalezalo czy dzis dostana obiad ... i ten show up... wydaje mi sie, ze ci biedni ludzie-pyza i adolf (tak, biedni bo oni nie sa swiadomi konsekwencji) upodlili sie bo sa zastraszeni. czemu tego nie zglaszacie? ktos podziela moja opinie?
#patostreamy
#grahaofficial
#danielmagical
  • 8
@Gniewomira: ten mongoł to totalna patologia. Kiedyś nazwał moją koleżankę #!$%@?ą mimo że jej nie znał bo sobie z nią pisałem na telefonie na przerwie. Innym razem na dzielni podszedł do mn jak byłem z psem i straszył mojego psa a mnie popchnął bez powodu i myślal że jest przez to silniejszy i lepszy. I zawsze zadowolony. Kiedyś też z nim wracałem w nocy od wspólnych znaj to on mn wyzywał