Wpis z mikrobloga

Jakby dziecko uczyło się chodzić z mentalnością przegrywa.

Ja #!$%@?, znowu upadłem

Nie będę chodzić, raczkowanie tez jest spoko

Wszyscy się ze mnie śmieją

Dlaczego rodzice nie dadzą mi spokojnie siedzieć w kojcu?

INNE uberdzieciaki juz chodza a ja poddziecko

to nie jest tak że każdy może wszystko

zdaje sobie sprawe ze swoich genetycznego #!$%@?

niż demograficzny więc nie chodzę

gdy upadłem na podworku przeszly mnie ciarki żenady i prąd społecznego linczu


#takaprawda #heheszki #regresosobistyzprzegrywami
I.....o - Jakby dziecko uczyło się chodzić z mentalnością przegrywa.

Ja #!$%@?, zno...

źródło: comment_hiMI0VHiE05e6qkNq9OW3MFqxWI3SEEm.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elo490500 oczywiście, tak działa ludzka psychika. gdyby dziecko przy upadku zamiast zachęt, przytulania i poklepywania po plecach dostawało kopniaki i wyzwiska, to nauka chodzenia trwałaby bardzo długo.
pięknie wpadliście w pułapkę własnej analogii xD
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: To porównanie niemowlaka (człowieka ze wszech miar nierozwiniętego, mało świadomego, niemyślącego, wykonującego czynności automatycznie, instynktownie) do dorosłej osoby z rozwiniętą, skomplikowaną psychiką, to tak na serio?
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Trochę mniej śmiesznie się robi gdybyśmy dodali dziecku koślawe nogi albo paraliż dolnej części ciała, co nie?

A w kwestii "przegrywu/wygrywu" nogami jest psychika, kształtowana przez poprzednie kilkanaście lat, którą bardzo ciężko zmienić z dnia na dzień albo nawet z miesiąca na miesiąc albo nawet w ogóle.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: ty idioto i reszta kretynow chce uczyć dziecko sparaliżowane chodzić namawiając je do upadków i ze przecież inne dzieci potrafią chodzić tylko pare razy się wywróciły wie co się zniechęcasz. Jakieś wymówki tylko sobie znajdujesz. To tak gwoli ścisłości jak chcesz aie bawić w takie porównania.

Niczym nie roznicie się od januszy którzy karzą biegać ludziom z depresja.

#!$%@? a potem dziwić się ze ludzie w tym chlewie popełniają
  • Odpowiedz
Chodzi, bo go za rękę rodzice trzymali, a moi patologiczni tylko krzyczeli, że mam sam wstać!!


@KierownikMietek: śmiechy śmiechami, ale warto pamiętać, żeby w prawdziwym życiu przyjac postawę opisana jako patologiczna :p, gdy ktoś będzie rodzicem :)
  • Odpowiedz