Wpis z mikrobloga

Najrozsadniejsza analiza wczorajszej slownej batalii na konferencji #famemma
Tak apropo kto wypadl lepiej...
https://youtu.be/e0hBnWT7xbo?t=1m41s od 01:41 do 02:30

Dialog:
R: Czemu nie zszedles do mnie jak przyjechalem.
DM: No zszedlem do Ciebie, wybieglismy. Byli Twoi koledzy wszyscy, a Ty stales na koncu.
R: 30? 30?
DM: Ciebie nawet przy drzwiach nie bylo. Nie, nie... 2 auta, 2 auta. I was policja zatrzymala przy polomarkecie.
R: Aha. (popija wode).
DM: Zostaliscie spisani, sprzet Wam wszystko przylapali, ze mieliscie sprzet, maski, klucze. Wiec mówie, jedno slowo i byscie byli na dolku za dwie sprawy. Ale ja Was nie sprzedam, bo nie jestem sprzedawczykiem.
R: No ja wiem, Ty sztywniak z Torunia.
DM: Sztywniak z Torunia, wazne ze z Torunia a Ty skad? z Bialegostoku uciekles frajerze...(mimika twarzy, zaklopotanie Rafonixa)
R: No ja #!$%@? z Bialego, taa
DM: Narobiles sobie lipy, klopotów u kolegów. Dobra nie chce wnikac w te Twoje rzeczy co robiles, ale Ci co wiedz to wiedza.
R: Za malo wiesz, zeby wnikac. (popija wode)
DM: Dobrze, idz tam do swojego Piotrkowa.
R: Od Piotrkowa to sie #!$%@?!
DM: Ja sie dziwie, ile razy Ty ze swojego adresu, ile Ty razy w zyciu zmieniales swoj adres. (Rozbawienie Boxdela) Twój adres wyciekl w necie, od razu #!$%@?, chate zmieniales. Dlaczego tak uciekales co?
R: Obsralem sie.
DM: No wlasnie, prosta pilka, sam sobie odpowiedzial.

Warto zwrócic uwage na szybkie nerwowe rzucie gumy przez Marcina, lamiacy sie glos i czeste popijanie wody, tak jakby ze stresu. Daniel, za to tak mówil, ze ciezko bylo mi spisac ta konwersacje. Te jego bledy gramatyczne czy brak zatrzyman po zdaniu to katastrofa. Nawijal jakies losowe slowa z glowy nie myslac nad ich sensem. Tutaj wyszlo ubogie wyksztalcenie szkolne. Pamietajcie, ze KONFERENCJE przed walkami to wojenki psychologiczne i na nich rzadko dochodzi do odpowiedzi stricte walkowych! Tam chodzi o wbijanie sobie szpilek. Marcin nie dal sie sprowokowac (jak ostatnio w GTA z bidulem). Wyszedl calkiem opanowany i zdystansowany. Daniel w stylu wypowiedzi przegral koncertowo! Argumentowo natomiast jednak na plus. Jakie Wasze zdanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #rafonix #famemma
kre-dens - Najrozsadniejsza analiza wczorajszej slownej batalii na konferencji #famem...
  • 9