Wpis z mikrobloga

BTC to coś zupełnie innego niż shity. W BTC każdy wierzy.
Wystarczy spojrzeć na porównanie wykresów hashrate do opłacalności:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_62qL4B8z32GyRVvCl0CYahGJpm9nbTvj.jpg
W ETH momentalnie wyhamowało a ten wykres jest sprzed tygodnia i tak.
W BTC cały czas podłącza się koparki, ile tylko na rynek ich wyjdzie.
Widać różnicę. Każdy wie że BTC ma przyszłość. W ETH kopalnie wątpią...

HODL JEST DOBRY NA BTC. OD HALVINGU DO HALVINGU!
Znamy dokładnie harmonogram.
A jak jest z shitami? Pump & Dump i rotacja top CMC. Nowe shity w ich miejsce.

SHITÓW SIĘ NIE HODLUJE! Hodl ma sens w BTC.
Wystarczy samo porównanie małpowania cen 99,9 % krypto za BTC.
Rynek tego nei potrafi wycenić. To tylko i wyłącznie marketing i hype na tokeny,
które z perspektywy inwestora nie różnią się niczym poza logo, nazwą i marketingiem.
A Wy od stycznie to trzymacie :D Wieczne marzenie że kiedyś odbije.
Najidiotyczniejsza strategia na shitach "NIE SPRZEDAM ZE STRATĄ"
No nie sprzedasz... bo nie będzie komu.
Bez jaj, już blisko rok na tym rynku a ulica nadal nic nie łapie...
No ale na końcu ktoś musi zostać wiecznym hodlerem scamu...
Kto jak nie ulica?
Wiecie co jest w tym najśmieszniejsze? Że przy kolejnych pompach popełnicie te same błędy.
Zarozumiali eksperci tradingu. Każdy idiota jaki tu na hype wbijał w grudniu pouczał @pawlo74 i innych.
Wykłócali się o takie idiotyzmy że nawet wy byście nie uwierzyli...
Nawet nie chodzi o BTC vs SHITY. Po prostu warto nieraz posłuchać kogoś kto siedzi na rynku dłużej i go zna.
Niestety 90% Januszy była zarozumiała, przemądrzała i uciekła z płaczem że krypto to wałek.
Jeszcze na koniec do nas pyskowali jakby to byłą nasza wina.
Przez BTC ludzie potracili majątki! Itp podobne zarzuty.
Staraliśmy się coś przetłumaczyć, nie dało rady.
I nie ważne czy to był początek, czy po czasie kiedy okazało się kto miał racje.
Zawsze nienawiść w nasz stronę...

Rok temu kiedy na szeroką skalę zaczęło się społeczeństwo interesować krypto, cieszyłem się że w końcu więcej ludzi to pozna. Po tym co tu #!$%@?ła ulica, rzygać się zachciało. Ja nie wyrobiłem i usunąłem moje 9 letnie wykopowe konto.
Teraz tęsknię za tym co było 2 lata temu, wolę tamte czasy. Może mało było ludzi z którymi można było pogadać o krypto, ale jak już kogoś spotkałeś to był kumaty. Teraz to jakiś kabaret.

I NIE KRYPTO ANI MY JESTEŚMY WINNI TEJ BAŃKI! SAMA SIĘ NIE ZROBIŁA. TO WY JĄ ZROBILIŚCIE PAKUJĄC SIĘ KAŻDE NAJWIĘKSZE GÓWNO I NAGANIAJĄC INNYCH! Sami chcieliście shitów, to scamerzy wam robili. Sami zrobiliście ten nienormalny hype. Na dodatek skomercjalizowaliście totalnie undergroundowy projekt.
Zrobiliście z tego cyrk.

NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK KRYPTOWALUTY!!!! WALUT SIĘ MASOWO NIE WYTWARZA, NIE SPRZEDAJE SIĘ ICH I SIĘ NIE UŻYWA ICH PRZY KAŻDYM PROJEKCIE TECHNOLOGICZNYM.

Jest jedna zaufana kryptowaluta, reszta to idiotyczne tokeny, które nie są do niczego przydatne
OBY TO JEBŁO I SIĘ WYCZYŚCIŁA ATMOSFERA, OBY ŚWIAT O TYM ZAPOMNIAŁ.
Uciekajcie biedni oszukani. Nikt z nas nie chciał nigdy takiego syfu, każdy widział inaczej wejście do mainstreamu.
Już wolałem stare czasy jak każdy patrzył na mnie jak na idiotę i nie rozumiał czym się zachwycam w BTC, aż przestałem ten temat poruszać. Po latach na pompie ci sami ludzi byli ekspertami i wielkimi entuzjastami.
Miłośnicy technologii na 5 minut... #!$%@? kedyś mieliście w dupie krypto, teraz też macie. Nie rozumiecie tego. Tylko przyszliście się nachapać. Gdyby to była bańka na bananach i arbuzach to byście identycznie się zachowywali. Nieważne co to było, ważne że rosło. NIEWIARYGODNE ŻE W 1,5 ROKU MOŻNA TAK ZMASAKROWAĆ WSZYSTKO.

Boję się kolejnej bańki, bo będziecie identyczni tylko w jeszcze większych ilościach.
#!$%@? i tak nic nie dotrze i zaraz zacznie się spektakl tępych gimnazjalnych tektów zarozumialców. Dzieciaki...
#kryptowaluty #bitcoin #shitcoin
cyberpunkbtc - BTC to coś zupełnie innego niż shity. W BTC każdy wierzy.
Wystarczy s...

źródło: comment_m1pmOdGSMmWu0AQNv5QbXWsXlklEjtX4.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@pawlo74: Będzie, ale to nieistotne. Po za tym BTC i tak leżą po wykopaniu 3 miesiące zanim można je ruszyć. BTC to jedyna krypto jaką górnicy kopią mimo że moze sie przestać chwilowo opłacać. Wiedzą że zaraz mocno odbije. Poza tym nie sam prąd jest istotny, koszta koparek infrastruktury. Poza tym tu jest wyścig! Kto stanie w miejscu, tego prześcigną inni. Walka o mining BTC w przyszłości, nawet po halvingu.

To
  • Odpowiedz
Będzie, ale to nieistotne. Po za tym BTC i tak leżą po wykopaniu 3 miesiące zanim można je ruszyć. BTC to jedyna krypto jaką górnicy kopią mimo że moze sie przestać chwilowo opłacać. Wiedzą że zaraz mocno odbije. Poza tym nie sam prąd jest istotny, koszta koparek infrastruktury. Poza tym tu jest wyścig! Kto stanie w miejscu, tego prześcigną inni. Walka o mining BTC w przyszłości, nawet po halvingu.


@cyberpunkbtc: to
  • Odpowiedz
@pawlo74: Właśnie jak miałem wcześniej wielki zapał to odechciewa mi się... Ale będzie.
To będzie mój mały dla małego grona ludzi. Takich rzeczy ludzi nie chcą oglądać. Ludzie wolą sprzedawców marzeń pocieszających ich że shity odbiją i będą mieli lambo. Spokojnie. Ja nie robię tematyki chwytliwej. Nawet lepiej jak jeszcze sie rynek oczyści. Nie chcę tam trolli i gimbusów spamujących mi albo wykłócających się o idiotyczne rzeczy.... Jest blisko :D
  • Odpowiedz
@megaloxantha: Choć nvidia wytwarza chipy w dużo większym procesie i nie jest zmuszona do tsmc, nie zdziwiłbym się gdyby się przenieśli do samsunga, ostatnio przez bitmaina wielu uciekło z TSMC

@kml86: Przeczytałeś całe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: wy bitcoiniarze nie rozumiecie jednego, co np rozumie Adam Back twórca POW i jeden z założycieli blockstream
że każde inne krypto w ekosystemie to odpowiednik inflacji fiata
dlatego tak zaciekle rozwija side chains, żeby to wyeliminować
proponuję poszukać z nim wywiadu z 2014 roku

tak, tak @pawlo74 nikt nie rozpatruje btc jako oddzielnego produktu ale wrzuca do jednego wora z całą resztą, więc podaż krypto to suma podaży wszystkich shitów,
  • Odpowiedz