Wpis z mikrobloga

Jakie tryby warto grać online w karierze, ale żeby dawały radość z gry? Zagrałem przed chwilą pierwszy mecz w Jordan Rec Centre i... jasny #!$%@?, jaka retariada. Wymęczyłem się strasznie, głównie bieganie od jednego kosza do drugiego i stawianie zasłon (gram centrem), na podanie przy pick'n'rollach przestałem liczyć po pierwszej kwarcie. Koniec końców obok innego wysokiego miałem w drużynie najlepszą ocenę (A-), trzech pajaców po C+, a mi się wydaje, że naprawdę jestem w tę gierkę mocno przeciętny. W każdym razie wygraliśmy jednym punktem, ale średni fun miałem z tego chaosu.

Po premierze zwiedziłem całe "neighborhood" i widziałem jeszcze jakieś mecze, do których wejściówki trzeba kupić za VC, mecze streeballowe, ale wszystko to dla mnie nowe jest, gdyż w poprzednich edycjach w trybie kariery nie ruszałem online, no i nie wiem, czym warto się zainteresować. Mirko, pomocy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba2k
  • 5
@Pndpkf: to znaczy wiesz, mi nie przeszkadzało to, ze nie radzę sobie z gosciami z wyższym overallem, chociaż mam sam 73, bo raczej nie odstawałem, ale to, ze miałem przychlastow w drużynie, którzy nie znali pojęcia team work.

@iAmTS: na jakiej platformie gracie Panowie?