Wpis z mikrobloga

Padła mi płyta główna kilka miesięcy temu, a była to dosyć stara platforma (i5-750). GTX1060 posiadanego wtedy sprzedałem, bo potrzebowałem kasy a poszedł niewiele taniej jak po zakupie a kilka miesięcy człowiek pograł. Stwierdziłem, że nie będę się spieszył i na początku roku kompa ogarnę wszak mam PS4 więc i jest na czym grać (a oprócz niego jest jeszcze PS1, PS2, PS3 i X360 xD) . No ale cholera po prostu nie. Jestem PCtowcem i granie na konsoli niezbyt mi leży. Dziś coś we mnie pękło i zamówiłem GTX1070, Ryzena5 1600 i 8GB Ramu (tu mam lekkie wątpliwości czy nie za mało, ale najwyżej się dokupi). I niech to będzie tak jak było według pierwotnego założenia - konsole tylko do Exclusivów, komp do całej reszty. A kilka wymagających tytułów czeka na Steamie. Cieszę się jak dziecko, będzie grane xD.
#pcmasterrace #consolepeasants #oswiadczeniezdupy
  • 6
@cacum3: Ja od zawsze miałem Intele (Core 2 Duo 6750 -> Core 2 Duo 7300 -> i5-750), ale drażni mnie to ich żonglowanie podstawkami. No i jak dla mnie i5-8400 jest już z lekka za drogie. Tym razem postanowiłem spróbować AMD.