Wpis z mikrobloga

Zgadzam się z @Dr_Riv w sprawie AdBustera. Powinni go zatrzymać w roli komentatora za wszelką cenę. Pewnie zresztą #boxdel czy tam Gola ten post przeczytają, więc apeluję ponownie: AdBuster musi być w roli komentatora. Tylko dzięki niemu jakoś dało się oglądać ten marnej jakości (sportowej) spektakl. Jeśli planujecie brać profesjonalnego komentatora, który z powagą ma komentować walki patusów, to będzie gwóźdź do trumny dla tej "federacji". I nie sugerujcie się tym, że patusy były niezadowolone po gali, bo on sobie z nich śmieszkował i niby był "stronniczy". Patusy i tak będą walczyć, więc jeden pies z nimi. Nie oszukujcie samych siebie - trzon federacji stanowią patusy, reszta to freaki, nawet nie na poziomie tych z KSW, bo do tych wszystkich Popków itd., to oni nawet podjazdu nie mają. Ma być humor, mają być śmieszki, ma być rozrywka. Jakby był Adbuster, to nawet zapłaciłbym te 15zł za PPV.

Jedynie Paris mógłby za niego się wbić, ale obawiam się, że hamowałby się i gówno by z tego wyszło. Serio, zatrzymajcie AdBustera, bo kurcze nawet się kilka razy uśmiechnąłem po jego tekstach. xD Jakbym słuchał, że "Danielmagical świetnie uderza na korpus, choć jego problemem jest delikatne opuszczanie prawej ręki przy wyprowadzaniu lewych prostych", to bym chyba zdechł z nudów.
#danielmagical #famemma #patostreamy #bystrzaktv
  • 15
@samuraj24: Ale wiesz, że on tam jest tylko pionkiem i co najwyżej może ten pomysł przekazać dalej, cnie? Choć zdaję sobie sprawę, że dzieci z czatu YT vol. 2 mają Bombla za wielkiego biznesmena, posiadacza potężnej gali, potężnej chawiry za 1mln zł i potężnego samochodu, który jest podobnej wartości co chata.
@NoFasForever: k0rwa człowieku kogo to obchodzi, ja pi3rdole serio ogarnij zwoje . Kogo obchodzi jakiś zj3bany głos 15 latka na temat gali, przypuszczam, że mają do tego sztab ludzi. A nie k0rwa zdanie jakieegoś gimbusa, którego życiem jest danielmagical... no proszę usuń posta i się nie ośmieszaj.

To tak jak bym ja napisał
ejj @donaldtrump jak to czytasz, to nie stawiaj tych murów z meksykiem - to się nie opłaca...
Jebn1j
@NoFasForever: Organizatorzy nie chcą z tego zrobić festynu podchodzą pod to bądź co bądź profesjonalnie. Adbuster ogarnia w c*uj walki i może pokazać ładne widowisko, więc lepiej żeby walczył niż komentował. Pokraczne ruchy magicznego czy zajebiste faile zrobią swoje.
@PiotrRose: Dlatego napisałem. Jeśli oni będą chcieli robić to w 100% profesjonalnie, to będzie gwóźdź do ich trumny. Nie można w walkach wieczoru organizować walk patusów i nazywać się profesjonalistami - to się wyklucza. Niech lepiej ogarną profesjonalne przygotowanie, żeby każdy "wojownik" czuł się komfortowo, miał warunki do treningów i tyle.

Fajnie, że Adbuster ogarnia, kojarzę, ale jakbym chciał oglądać zajebiste walki, to bym sobie UFC odpalił. AdBuster lepiej się przyjmie
@NoFasForever: No racja ale na tej walce "patusów" dostają dobre zasięgi za co idzie hajs. To i tak federacja która zahacza o WWE wrestling amerykański pod pozerkę i atencje. Ale z tego co wiem to profesjonalistów żadnych nie mają i sami się tak nie nazywają w ten sposób. Ja daje im wolną rękę, oczekuję dobrego widowiska. Komentarz i tak będzie działał dodatkowo jak dla mnie, dodatkowy weselny klimat od komentatora jest
@PiotrRose: Dlatego chodzi o to, żeby był śmieszkowy komentator :P A Adbuster świetnie się spisał w tej roli na 1. gali IMO - bez zarzutu (choć mogłoby być jeszcze więcej śmieszków :P) Same walki będą nudne. Wątpię, żeby nawet były śmieszne, bo patusy jednak trochę podstaw już złapały.