Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1: ależ oczywiście, że się podzielę.

Całkowity koszt rewitalizacji Dworu Starościńskiego wyniósł 7 milionów zł, z czego Unia na ten cel dała 5,1 miliona.

"Zresztą w Leżajsku i okolicy jest mnóstwo innych miejsc, które odzyskały dawną świetność lub mogły powstać właśnie dzięki wsparciu finansowemu Unii, której prezydent Duda każe „zostawić nas w spokoju i pozwolić naprawiać Polskę”. To chociażby klasztor OO. Bernardynów w Leżajsku odwiedzany rocznie przez ok. 700 tys. turystów.
@DanielPlainview: Oj dzieci, dzieci. "Środki unijne" to tak na prawdę tylko nasza składka, która częściowo wraca i tylko na to na to, co jest wygodne Niemcom. Wiec zabytki i hotele jak najbardziej, gdzieś niemieccy emeryci muszą wygodnie dożywać starości. Rolnictwo - już gorzej, dopłaty mamy mniejsze niż Francuzi. O przemyśle i drogach "nie do Berlina" musimy zapomnieć.
@walski-janko: @DanielPlainview: nie No Jak to własną kasa Polski to nie widzę sensu żeby Polska była w UE. Ja chętnie będę z moich podatków dawał na wspólnotę i rewitalizację biedniejszych regionów. Taki Burgenland w Austrii przed przyjęciem Polski dostawał kasę teraz już nie więc wolę jednak żeby Austria dostawała jak Polska taka bogata i ciągle coś dopłaca.

Jaka ja mam nadzieję że będzie Polexit po prostu potwierdzi mnie to w