Wpis z mikrobloga

#factorio #prisonarchitect
Leży mi na steamie 70 zł i czeka na ciekawe promki, ale w oko wpadło mi factorio (podobno cały czas drożeje, a twórcy nie przewidują promocji). Zastanawiam się, czy kupić, bo oceny ma bardzo dobre, ale z drugiej strony teraz jest promocja na prison architect. Rozumiem, że te gry mają bardzo dużo różnic, ale chodzi mi o jak najbardziej urozmaiconą rozgrywkę.
Z ostatnich strategii, w które grałem najbardziej mi siadło Banished, ogrywałem to dopóki nie stworzyłem średniowiecznej metropolii, która już radziła sobie sama beze mnie :D
Chyba, że możecie polecić jakieś inne strategie w tym typie (na przykład takie Oxygen not included wygląda całkiem fajnie).

Co wybrać?

  • Factorio 76.6% (59)
  • Prison Architect 23.4% (18)

Oddanych głosów: 77

  • 12
  • Odpowiedz
@Samowski: Skoro jest teraz promka na Prison Architect to bierz, Factorio ma stałą cenę :)

Polecam też kupić Factorio na humble store, a klucz do Steam otrzymasz przez ich stronę.
  • Odpowiedz
@Samowski: Dołóż te 27 zł i kup obie. Factorio tylko raz zdrożało póki co, ale rzeczywiście promocji nie będzie. Nie mniej, warto kupić jak najszybciej, a PA jest bardzo mocno przecenione, więc szkoda nie kupić skoro Cię interesuje.
  • Odpowiedz
@Samowski: Nie drożeje cały czas, ale taniej nie będzie.
Factorio zdrożało tylko raz, jak gra wyszła z etapu early access na stable. Cena skoczyła z 20$ na 25$, a cena regionalna w Polsce z 50 na 70zł.
  • Odpowiedz
czasem premiera ma nie być pod koniec roku?


@Samowski: Nic o tym nie wiem. Wydawało mi się, że już early access się skończył, ergo mamy oficjalne wydanie gry. Jednak z drugiej strony widzę na gogu, steamie i stronie samej gry informacje, jakby cały czas był early access, więc możesz mieć rację.
  • Odpowiedz