Wpis z mikrobloga

#!$%@?ło tych producentów telefonów z tymi cenami XD no serio 7k za telefon od którego i tak jakieś xiaomi będzie lepsze to już nie wiem czy bardziej #!$%@?ło producenta czy tych, którzy tyle wydają. Rozumiem że stać i w ogóle ale gdyby taki telefon za 7k był tym najlepszym #!$%@? telefonem firmy przez te co najmniej 2 lata to ok jeszcze #!$%@? dwa lata pewne że telefon będzie naj #!$%@? naj a tutaj za rok wyjdzie taki sam, z bebechami nieco, ale tak nieco nieodczuwalnie lepszymi i już pa pa masz #!$%@? przestarzały model XD nowy koszt 8k a twój już #!$%@? Jeszcze okej iphone tak nie tracą ale inne marki też ceny #!$%@?ą #!$%@? i tamte telefony już mają większe spadki ceny względem czasu od premiery
  • 9
@L3oNx Ale Polak w Polsce patrzy na swoje szekle i na cenę telefonu i jeszcze raz na swoje szekle i sobie przelicza te szekle na szekle i wychodzi Polakowi że to jest zwykły telefon za 7k a nie pozlacany telefon dla szejka XD te ceny są przesadzone i każdy recenzent nawet o tym mówi
@L3oNx wiem, ale ogólnie do tej pory zwykły Kowalski mógł sobie pozwolić na telefon z najwyższej półki a przy cenach już przekraczających 5k a teraz wchodzących w 7k takie coś już staje się raczej mało rozsądnym wydatkiem, tym bardziej że telefony raczej nie są na lata.
@KingRagnar: Ogólnie sferę nowych technologii #!$%@?ło. Karty graficzne po 10k, procki też po kilka K, telefony, aparaty czy nawet smart watche, które mało kto używa. Jedynie co trzyma się "normalnie" to strefa laptopów. W tej chwili cokolwiek w Polsce kupić to albo wygrać w totka, albo mieć emeryturę za granicą, lub jak dużo dzieciaków w tych czasach mieć cholernie bogatych rodziców.

Według mnie kupowanie czegokolwiek z górnej półki jest nie opłacalne,