Wpis z mikrobloga

Hej ziomeczki:] chciałem się zapytać czy macie jakieś sprawdzone obuwie na zimę? Szukam wysokich i solidnych butów. Przeglądam wojskowe i taktyczne. Macie jakieś typy godne uwagi? Niekoniecznie wojskowe/taktyczne, koniecznie wysokie i solidne, cena do 400cebulionów ale wolałbym się zmieścić w 300( ͡° ͜ʖ ͡°)
#buty #kiciochpyta #militaria #trekking
  • 11
@Afrati: dziękuję. Już zamówiłem inne, ale z ciekawości zapytam czy i jak dbałeś, impregnowałeś, użytkowałeś te swoje mega wytrzymałe buty. Bo jakość i wykonanie to jedno, a obchodzenie się z butami to drugie. Ja przez zaniedbanie i nadużywanie zajechałem bardzo szybko niby dobre i wytrzymałe oraz drogie buty:D
Może to niepoważne podejście ale te, które proponujesz mają brzydki kolor. Nie mógłbym się w nich dobrze czuć;]
@BlaziuBlaz: Średnio raz w sezonie czyściłem je szarym mydłem, żeby usunąć nadmiar brudu i impregnowałem dubbinem od Saphira - czyli tłuszczem z foki i łososia. Działało rewelacyjnie.
Kolor na zdjęciu w sklepie jest mocno intensywny, w rzeczywistości to o wiele ciemniejszy brąz, szczególnie po odpowiedniej impregnacji. Jeśli dla Ciebie ten kolor jest brzydki, to nic na to nie poradzimy, życzę Ci żeby te, które zamówiłeś odpowiadały wszystkim wymaganiom ;)