Wpis z mikrobloga

Miraski, gdyby ktoś chciał to mam na sprzedaż starego PCta. https://www.olx.pl/oferta/komputer-pc-i5-8gb-ram-gtx-1gb-monitor-22-cale-CID99-IDvC7Cp.html

Na hasło w wiadomości " #tylkomirko " zniżka 50 zł na całość lub darmowa wysyłka ( ͡ ͜ʖ ͡)

Może komuś się przyda, u mnie leży i się kurzy. Sprzecik sprawny, działa, gry odpala, filmy też, ogólnie jest gicik, 3.5/5 bo ma kilka wad opisane są w ogłoszeniu #olx #sprzedam #pc #pcmasterrace
  • 20
  • Odpowiedz
@FenomenON: No tak średnio, za jakiś czas wymieniam swoją 750TI 2GB i jak dostanę za nią 250 zł (ja to zawsze wystawiam od 1 zł aukcję) to będę się cieszył, a jest w pełni sprawna i trochę lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Januszcebulani 600zl za podobną specyfikację (lepszą karta graficzna i HDD ale bez nagrywarki DVD i zasilacza) i bez monitora, więc porównywalne oferty, monitor nie jest słaby i nie zawyzalem cen, zresztą zestaw jest też do negocjacji więc zawsze można pogadać i jestem otwarty na propozycje, ale oferta w stylu "dam 250 i biorę" dziękuję bo za 250 to sprzedam sam procek i ramy lekką ręką
  • Odpowiedz
@FenomenON: Twoje wolną ręką za procesor i ram to normalne ceny za jakie można zakupić takie przedmioty na allegro. Nie sugeruje abyś sprzedawał komputer za bezcen, lecz urealnił kwotę sprzedaży.
  • Odpowiedz
  • 0
@Januszcebulani no nie wiem, ten procesor bez chłodzenia ok. 120-150zl, ram też w granicy 60-70zl za kość, więc są to realne ceny, nie są najniższe na "rynku" ale są normalne i nie zawyżone, dodatkowo jak wspomniałem do negocjacji
  • Odpowiedz