Wpis z mikrobloga

Jak mnie srogo śmieszą szmaciury które zbierają followersów na instagramie za puszczanie się w wynajętych domach patostreamerów. Kiedy dzieci zrozumiecie że ten instagram #!$%@? wam w życiu da... Nie będziecie modelkami... Nikt was nie będzie pamiętał... Ile szpar musicie jeszcze popuścić żeby was życie doświadczyło że takich jak wy są miliony na całym świecie a 99.99% kończy jako worki na sperme dla pozerów/cipeuszy robiących marne grosze na dzieciach z podstawówki...
#famehouse #patostreamy #famemma
  • 10
Jak ma dużo fallowersów to może zostać influencerką i zarabiać kupę kasy i dostawać darmowe ubrania i jakieś inne itemki robiąc tylko zdjęcia. Także nie powiedziałbym, że tak nic nie dają, bo dają im gwarancję zarabiania siedząc w domu na dupie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Key96: ty nie musisz tłumaczyć jak działają social media.... Tak jak mówiłem takich influencerek jest może 0.05% kont na Instagramie więc większość karyn nigdy taka nie zostanie
@d4rkvn sporo moich koleżanek, które ma już te kilka tysięcy obserwujących reklamują często jakieś pierdoły i mają w chuyyy drogie ciuchy na sobie (gucci, hilfigery i inne.), a wiem że tak poza insta to nie pracują i też nie pochodzą z bogatych rodzin.