Wpis z mikrobloga

Ok. Trochę o mnie. Mam tu konto od 8 lat i 5 miesięcy.
Nigdy nie miałem multikonta.
Bordo mam bodajże drugi raz. Był okres, że mnie prawie w ogóle nie było na Mirko. Przez kilka miesięcy. Albo byłem, ale popatrzyłem i dałem komentarz w znalezisku i wyszedłem.
Miałem tu przez ten czas kupę znajomych. Wielu już nie ma niestety.
Kiedyś nie pisałem bardzo z nikim. Szczególnie z różowymi. Teraz dużo. Uważam, że jest dużo fajnych ludzi :)
Mamy wiele tu wiele fałszywych różowych/niebieskich chyba w ogóle, trolli itd ale dałej tu są normalni ludzie z którymi można normalnie popisać :)
Pozdrawiam te osoby, te normalne :)
  • 39
@medykydem: temu ja więcej w zagranicznych internetach spędziłem czasu. w ostatnim czasie tam też się zrobił chłam albo i jeszcze większy niż u nas.

mam wrażenie, że dostęp do internetu powinien być po zdaniu egzaminu lub przynajmniej ukończeniu X lat. Wiem, że to kompletnie sprzeczne z moimi generalnymi poglądami, ale to co Ja #!$%@? czytam ostatnio na wypoku (po powrocie do polskiego internetu po długim czasie) to przechodzi moją wyobraźnię.
Ostatnio mam momenty nostalgii, internety w czasach, gdy każdy znał netykietę. Ludzie byli uprzejmi. Wyszukiwali informacje przed zadawaniem pytań. Wszystko jakieś takie bardziej przyjazne było - pomimo, że mogło wydawać się hermetyczne.


@WydajnaJednostkaIndywidualna: jak n elektrodzie: bylo, uzywaj opcji szukaj. Zamykam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@medykydem: też już mi mija z 8 lat albo i więcej. Pamiętam czasy trolli typu fanf i zdecydowanie mogę się zgodzić, że jest tu również wielu świetnych ludzi, ale obecnie z nikim nie gadam tak jak kiedyś. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@medykydem: nadal jest tu sporo ciekawych tematów i osób - cała ekipa od DanielMagical, typek co pisze o bonczurach i jest tutaj uwielbiany, wojenki katolicko - ateistyczne, milion tagów z gołymi kobietami, wyścig na najautentyczniejszą zarzutkę, ze nawet nie wiesz czy czytasz prawdę czy nie, festiwal przegrywów i dużo dużo więcej. Nie dostrzegasz tych pięknych rzeczy? Sam jestem biernym użytkownikiem jakoś od 7 lat, konto założone później i widzę jak ten