Wpis z mikrobloga

@kawazrana trafiłam dziś do nowej, przefantastycznej i prokobiecej babki :) jakbyś gdzieś znalazła to bardzo polecam, dla mamy czy kogoś bliskiego, czy nawet co nas czeka, przystępny język, kobiety-kobietom, dobre do początku zmiany myślenia o menopauzie a rozmiar idealny do poczytania po wizycie w tramwaju. Ja np. nie słyszałam wcześniej o hormonalnej terapii menopauzalnej ))¯_(ツ)_/¯ Żeby nikt mnie nie wsadził do sztumu to to jest Poradnik dla kobiet po menopauzie firmy Mylan
Pobierz lunaria - @kawazrana trafiłam dziś do nowej, przefantastycznej i prokobiecej babki :)...
źródło: comment_V4Hr0uIrJF4IftXRkn9QWKFPkEJrGv8G.jpg
@lunaria: brałam hormony, które mi zrobiły sztuczna menopauzę ;) w sumie nic strasznego.
Napady gorąca, zlanie potem i zmiany pizamek, humoru od euforii po ryk (np. W pracy, bez powodu, bo excel :) ), wybuch złości i momentalne wyrzuty sumienia i przytulanie, Stany depresyjne, lęki i złe myśli, plus 4kg w 3 miesiące.
Ale do przeżycia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Właśnie kończę i odstawiam, zobaczymy jak powrót
@kawazrana: dziękuje. Haha. Ale nie :)
W ciąże zaszłam bez problemów.
Ale mieliśmy wydobyciny i na bliźnie po 1,5 roku się zrobiła endometrioza. To na to hormony. Właśnie badanie stwierdziło, ze jest ok.
Mam nadzieje, ze Twoje ‚powodzenia’ się nie spełni, bo młody dał nam w kość i póki co zostaje jedynakiem :)