Wpis z mikrobloga

#channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 457. PRZYCIĄGANIE PIENIĘDZY.
Nie jest to czysty przekaz channelingowy, a moja kolejna luźna rozprawka na podstawie wiedzy z channelingów.
Tego typu wiedzy, jak tworzyć bogactwo i spełniać marzenia, było już kilka w poprzednich wpisach. Tutaj zamieszczam kolejne przydatne informacje które mi się przypomniały.

[ 1 ]. Należy przyjąć perspektywę nad fizyczną/materialną.
Oznacza to że nie uznajemy iż materia, czyli to co widać gołym okiem jest jedynym co istnieje. Należy przyjąć perspektywę, że to co widzimy jest wynikiem tego co jest zapisane w tzw. "matrycy fizyczności". Zmieniając "matrycę" zmieniamy to co manifestuje się w fizyczności. W ten sposób staniemy się KREATORAMI naszej rzeczywistości i bogactwa, a nie "małpką" biegającą za bananem od drzewa do drzewa. Sposób działania "matrycy fizyczności" opisałem tutaj.

[ 2 ]. Należy zrozumieć, że pieniądze to tylko forma wymiany energii, a dla wygody przyjęto w społeczeństwie umowny symbol wymiany energii w postaci liczb.
Aby społeczeństwo funkcjonowało musi mieć miejsce stała cyrkulacja energii/pieniędzy pomiędzy ludźmi. Każdy człowiek jest kanałem/otworem do przepływu energii.

Ilość energii/pieniędzy przez nas przepływająca zależy od rozmiaru kanału jakim jesteśmy. Aby stać się większym kanałem należy spełnić następujące warunki:

- Kreatywność. Kreatywność to energia życiowa. Dlatego istotnym jest aby tej energii nie marnować oraz dobrze ją rozdysponowywać.
- Odpowiedzialność. Odpowiedzialność to gotowość do przyjęcia że jesteśmy stwórcami naszej rzeczywistości.
- Musimy pozwolić na PŁYNNĄ cyrkulację energii/pieniędzy. Nie możemy blokować jej przepływu przez naszą chciwość. Przykładowo, jeśli prowadzimy firmę i zarabiając w rok 100 tys, 90% z tego pozwolimy przepłynąć dalej w formie mądrych reinwestycji i wypłat dla pracowników, to staniemy się sprzyjającym kanałem dla cyrkulacji energii/pieniędzy pomiędzy ludźmi. Dlatego w następnym roku spłynie do nas energia w postaci 200 tys przychodu i będziemy mogli wziąć dla siebie już nie 10 tys jak w poprzednim roku, a 20 tys zł. Za kilka lat będziemy mogli wziąć dla siebie już milion złotych i kupić Ferrari.
Nie warto przyjmować perspektywy chęci posiadania pieniędzy tylko dla siebie. Oczywiście jest to jedna z opcji i wielu ludzi skutecznie ją praktykuje, ale ta droga nie daje pełnego spełnienia, ponieważ ciągle czujemy niedostatek i wtedy podążamy za kolejnymi zerami na koncie. Ten sposób osiągania bogactwa nie obejdzie się także bez podstępów wobec innych.

[ 3 ]. Należy przedefiniować pieniądze w naszym umyśle.
Nie możemy mieć czegoś ponad nami, czegoś co wydaje się nam wielkie, czegoś na co, wydaje nam się w podświadomości, że nie zasługujemy. Podchodząc w ten sposób do pieniędzy nie osiągniemy ich, bez względu jak genialni jesteśmy.
Dlatego warto zmienić podejście do pieniędzy, tak jak pisałem w poprzednim podpunkcie, jako formę energii.

Kwestia definiowania różnych aspektów naszego życie jest bardzo złożona. Nie tylko złe podejście do samych pieniędzy może blokować osiągnięcie bogactwa. Przykładowo, jeżeli nasi rodzice mieli przekonanie jakoby ludzie bogaci byli złodziejami to nasza podświadomość przesiąkając tym poglądem będzie miała blokadę przed doprowadzeniem nas do bogactwa. Dlatego to w jakim środowisku się wychowaliśmy niestety motywuje jakie życie będziemy mieli. Jednak wszystko jest do poprawienia, przedefiniowania.

[ 4 ]. Nie każdemu jest dane być bogatym. Przynajmniej nie w formie pieniędzy. Jednak każdemu jest dane być obfitym. Dlatego nie należy warunkować swojej obfitości jedynie w formie zer na koncie.

Powyższe rady odnoszą się nie tylko do energii w formie pieniędzy, ale każdej innej energii (emocjonalnej, mentalnej itd.).
damianooo5 - #channeling #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_nyBOHBAUmIcNjrnexMuyVgyJ2gE1EgKO.jpg

Pobierz