Wpis z mikrobloga

Bawimy się w ogólnowykopowe badanie poglądów politycznych? xD
Narzędzie dalej dalekie od ideału, ale mocno poprawione od ostatniej wersji.

Tym razem 70 pytań i specjalnie dla #4konserwy dodano język polski ;p
Dodano sporo pytań o technologii, imigracji i środowisku :)

https://8values.m4sk.in/ - miłej zabawy, pochwalcie się jakimi faszystami lub #!$%@? lewakami jesteście :*

#glupiewykopowezabawy #8values #neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazkatoli #bekaznarodowcow ##!$%@? ##!$%@?

PS Jestem ciekaw czy ktoś przyzna że wielokrotnie sam sobie zaprzeczył w tym teście :)
(ja tak... ale wynik w miarę ok. Dodał bym sobie więcej punktów dla rynku, no ale ludzie są faktycznie ważniejsi niż wielomiliardowe korporacje ¯\_(ツ)_/¯ )

PS2 Jestem również ciekaw, ilu wolnościowych kuców od krula będzie miało mniej niż 10% w wolności :)
H.....u - Bawimy się w ogólnowykopowe badanie poglądów politycznych? xD
Narzędzie da...

źródło: comment_o5vHMcPlQ6HpFqpp1bpEXjyOmBk8nSqd.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@k1fl0w: jestem autorem tego tłumaczenia i mogę spokojnie powiedzieć że jedyna analityka na tej wersji 8values i oryginale to statcounter czyli przeglądarka, system, kraj i język + skąd się tam pojawiłeś niepowiązane z poglądami (choć chętnie dowiedziałbym się, jak różnią się poglądy statystycznych użytkowników linuxa, maka i windowsa)
  • Odpowiedz
@m4sk1n: ja chętnie zrobiłbym coś co wygląda jak political compass test i połączył skrajne rezultaty linią skrajne wartości #4konserwy i #neuropa i sprawdził gdzie się pokrywają.

no ale do tego user musiałby się zdeklarować #4konserwy lub #neuropa a najlepiej jakby przedstawił się z nick'a

nie sądzę żeby coś takiego się udało
  • Odpowiedz
@Hipokryzja_Wykopu: Zazwyczaj w takich testach wychodzi mi Minarchizm.

Pytania jak to zwykle bywa niedoprecyzowane. Bo co to np. znaczy, że powinniśmy otworzyć granice na imigrantów? Dla tych, którzy złożą wniosek o azyl, dla tych ubiegających się o pracę, czy całkowicie dla wszystkich, w tym poszukiwanych za terroryzm podających się za 12 letnie dzieci? Jeżeli to ostatnie, to dlaczego to pytanie nie brzmi "Czy granice powinny zostać zniesione?: Patrząc na osie
Tytanowy - @Hipokryzja_Wykopu: Zazwyczaj w takich testach wychodzi mi Minarchizm.

...

źródło: comment_qxJVo96AIuf4JiojEwzAwTAN15wTtw4Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz