Wpis z mikrobloga

Wszyscy zastanawiają się co z Kubkiem, a ja mam rozkminę co z Oconem. Przecież jesli nie Williams to gość nie ma gdzie jezdzić.
#f1
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@watchtek: Przed Mcalrenem ogrywał róweśników, miał potencjał na top. Chyba po prostu bolid i partner mocno go stłamsiły. Imho ma szansę sieodbudować.

Sukcesy
2010: F4 Eurocup 1.6 (mistrz)
2012: Europejski Puchar Formuły Renault 2.0 (mistrz)
2013: Formuła Renault
  • Odpowiedz
@rooger: to, że wypadnięcie takiego nazwiska jak Ocon nie będzie dobrze świadczyło o F1, której wszyscy jestesmy fanami. Robert w swoim czasie miał wiele okazji. Domagało się o niego pierw BMW, pozniej Red Bull, Renault czy Toyota. A na samym koncu i tak skonczyłby w Ferrari.
  • Odpowiedz
@Raa_V: Vandoorne jako junior był niesamowity. Zgodzę się ze Mcl ma potencjał do marnowania karier juniorom, ale jednak i tak już w tej najwyższej serii coś temu Stoffelowi jednak brakuje.
  • Odpowiedz
@watchtek: A o Ocona upomniał się Mercedes, tylko, że zapomniał, że ma tylko 2 wolne miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież jakby chłopak nie był z nimi związany kontraktem to już dawno miałby podpisany kontrakt na 2019 r.

To wszystko akurat dobrze świadczy o F1, bo pokazuje, że zespoły niefabryczne są jeszcze choć trochę niezależne.
  • Odpowiedz
@kubakabana: Cieszy cie, że w F1 jest miejsce dla Strollów, Sirotkinów a nie ma miejsca dla prawdziwych talentów? ten sam schemat tyczy sie obecnie (bo w przeszłości ani troche) Roberta.
  • Odpowiedz
@watchtek: Giovinazzi też raczej nie znajdzie miejsca w F1. Kiedyś już to pisałem że ci młodzi utalentowani którymi teraz się zachwycamy za wiele w F1 nie osiągną. Gasly jak nie będzie łoił skóry Verstappenowi to skończy jak Kwiat.
  • Odpowiedz
@Raa_V: @watchtek: Troche przesadzacie z tym gloryfikowaniem sukcesow juniora Vandoorna. Tabelka z wiki ladnie wyglada ale warto tez zobaczyc jaki byl poziom stawki (za czasow Vandoorna gp2 wygrywal tez Palmer) i zwrocic uwage na fakt, ze Belg wygrywal gp2 majac juz 23 lata. Przywolany do porownania Ocon bedac dzis dwa lata mlodszy ma juz za soba dwa dobre lata w f1 wiec mozna wybaczyc mu brak startów w
  • Odpowiedz