Wpis z mikrobloga

Dwie porady dla mireczków z tagów #przegryw #podrywajzwykopem
1) Jeżeli dziewczyna nie wykazuje zaangażowania w rozmowie, nie odpisuje, nie zadaje pytań to przerywacie potencjalną znajomość! Nie odpowiadajcie sami na zadane wcześniej jej pytanie.
2) Jeżeli spotkasz się z nią a po nie ma z nią kontaktu, nie odpisuje, nie dzwoni to również przestań pisać "Czy żyje, co się stało" bo wyjdziesz jeszcze na większego desperata.
ZAPAMIĘTAĆ!
#tinder
FHA96 - Dwie porady dla mireczków z tagów #przegryw #podrywajzwykopem
1) Jeżeli dzie...

źródło: comment_s08dydSBdopOiria0ETy5AOG45ccrkFV.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FHA96: miałam takiego kolegę, który kiedyś przez półtora roku mniej więcej co 2 tygodnie pisał mi 'hej co tam' ( _) chyba mu wyśle ten obrazek
  • Odpowiedz
@FHA96: jak mnie wnerwia to nieodpowiadanie po spotkaniu xd 2005 rok i dziewczyna nie odpowiada - "hmm dzwonie na policje bo pewnie cos sie jej stalo", 2018 rok i dziewczyna nie odpowiada - "pewnie niezainteresowana"

#!$%@? moze chce uniknac drugiej ewy tylmman i potem odsiadki?
  • Odpowiedz
@FHA96: W nierobieniu z siebie desperata jestem bardzo dobry, wszystkie punkty (i więcej) spełniam. Może nie przynosi to efektu w postaci większego zainteresowania różowych, ale przynajmniej nie tracę czasu na coś z góry skazanego na porażkę (brak zaangażowania po drugiej stronie).
  • Odpowiedz
@roon0koh: To posluchaj i wy wszystkie różowe... Nie chcecie sie spotykac to dajcie jasno do zrozumienia bo takie milczenie jest po prostu dziecinne i kazdy ma prawo sie zastanawiac czy cos sie nie stalo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Martinus06: unikanie późniejszego tłumaczenia się dlaczego i ewentualnego słuchania o tym, że się postara bardziej czy nie wiem co jeszcze. taki natręt, który pisze codziennie raczej nie zrozumie za wiele, lepiej ignorować
  • Odpowiedz
@FHA96: Ale proszę mi wytłumaczyć jedno: co z tego? Co z tego, że wyjdzie się na desperata, skoro nie będzie się miało z tą osobą kontaktu? Nie rozumiem tej idei bronienia nie wiem czego przed osobami z którymi nie będzie się miało więcej kontaktu. Skoro nigdy już tej osoby nie spotkam, to co mnie obchodzi co ona sobie o mnie pomyśli?
  • Odpowiedz