Wpis z mikrobloga

Ehh ale zgarnąłem #!$%@? :/ w piątek byłem połówkę dniówki za kolegę, bo miał załatwić sobie abonament, dogadałem się tak żeby dzisiaj przyszedł za mnie na pierwsza polowe, 9:05 dzwoni do mnie szefunio czemu punkt nie jest otwarty. Zgadnijcie czemu nie przyszedł... BO MU NIE PRZYPOMNIAŁEM. Ja #!$%@?. #pracbaza #zalesie
  • 16
  • Odpowiedz
@24-Sto: dobry w #!$%@?, trzy tygodnie temu zrobił to samo innemu pracownikowi. Mimo ze umawiali się dwa tygodnie wcześniej i miał zapisane w grafiku.
@dobre_zielone: no raczej dostanie.
Teraz ja dostaje smsy ze jesteśmy oboje siebie warci bo nie umiemy się dogadać xD Ja w piątek przyszedłem, chyba pora pisać wypowiedzenie xD
  • Odpowiedz
Co za #!$%@? osioł. @arturek9lol: Tak swoją drogą to on Ci ciśnie po całości, coś o głupocie, #!$%@?, a Ty mu tak delikatnie odpisujesz. Postaw sprawę jasno: "Debilu, to ja się z tobą ostatni raz umawiam, skoro masz dziury w mózgu od gandzi czy wódy. Jesteś #!$%@? dzieckiem, żeby ci o takich kwestiach przypominać? A grozić to możesz matce, za to, że takiego przygłupa wychowała."
  • Odpowiedz
@Striker009: jestem spokojnym człowiekiem i nie zdarzyło się to pierwszy raz, dlatego wiem ze raczej nie będę miał problemow. Z innymi pracownikami jak się zmieniłem to tylko raz musiałem dzwonić wieczorem i dopytać, bo nie byliśmy dokonać ugadani. Tu koleś #!$%@? po raz drugi taka inbe. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@arturek9lol: rozumiem, w sumie to spoko, że jesteś spokojny, sam kiedyś taki byłem. Tylko na dłuższą metę to się nie sprawdza - spora część ludzi (np. takich debli jak ten typ) traktuje to jako słabość i zaczyna cię wykorzystywać, dowalać obowiązków, opieprzać za byle co. Olej w takim razie typa, na żadne układy z nim już nie idź i tyle. Toksycznych debili trzeba trzymać z dala. Pozdro!
  • Odpowiedz
@Striker009: Powiem Ci szczerze ze każdy lubi się #!$%@? w robocie, nie powiesz mi ze nie bo po po prostu tak jest. Ale mamy dwa punkty w centrum Katowic, wyspę w GK i sklep. No i na tym sklepie się nic nie dzieje, oboje jesteśmy tam częściej wiec ze tak powiem możemy się poopieddalac. Ale nie w miejscu gdzie faktycznie siano się robi. No nie wypada...
  • Odpowiedz