Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krystianek2k01: Byłam w muzeum które teraz stoi w tamtym miejscu. Bardzo fajnie zrobione, mega wciągające. Cała historia WTC od protestów przed wybudowaniem aż po długofalowe skutki ataków (bez wybielania historii). Ale najbardziej mnie ruszyły historie poszczególnych osób, jak na przykład chlopaka, który po pierwszym ataku zadzwonił do matki i uspokajał ją mówiąc "nic mi nie jest, ja jestem w tej drugiej wieży". Albo babeczki, która cudem uszła z życiem po ataku
@krol_bolu: dokladnie, wojna wojna i to jest inna sytuacja. Na wojne idziesz przygotowany n najgorsze, tu uzupelniasz excela i nagle samolot sie w ciebie #!$%@?. Masz minuty na pozegnanie sie ze swiatem, wybor na koniec poprzez spalenie zywcem, zmiazdzenie albo skok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Krystianek2k01: Jeśli chodzi o człowieka ze zdjęcia to oglądałem dokument o tej fotografii. To był kelner z baru meksykańskiego pochodzenia. Twórcom filmu udało sie to ustalić. Nazwiska nie pamiętem bo oglądałem to kilka lat temu. Była pokazanych kilka zdjęc z jego upadku. To jest jeden kadr. Seria pokozała, że jego upadek nie był tak "spokojny" jak na zdjęciu. Pęd obracał nim jak innymi co w ten sposób zgineli.
@Makila ja coś pamiętam (nie z tego muzeum) o młodym Polaku 20pare lat który sobie dorabiał tam w jakiejś resto bo był u matki (albo u obojga rodziców, nie pamiętam) na wakacje i pod koniec września miał wracać, kupił nawet bilet
@Krystianek2k01: zawsze zastanawiało mnie czy w tym zdjęciu była poprawiana perspektywa. jeśli nie, znaczyłoby to, że fotogaf po pierwsze znajdował się na pewnej wysokości, np. w równoległym budynku, a do tego uchwycił spadającą postać w momencie gdy linia obiektywu i fasada fotografowanego budynku utworzyły idealny kąt prosty.