Wpis z mikrobloga

Ta E32 była wystawiona rok temu na sprzedaż za 2.5k (jak można się domyślić poszła błyskawicznie). Ktoś teraz ją spotkał i wrzucił na grupę FB - dalej żyje, nikt jej nie przerejestrował, wciąż ma #czarneblachy i jest tak jak mówiłem - ktoś włożył parę tysięcy żeby ją doprowadzić do stanu jeżdżącego i teraz ma zajebistego klasyka w bardzo dobrych pieniądzach.

#samochody #motoryzacja #carboners #bmwboners #prawilnebmw #bmw #e32
o.....y - Ta E32 była wystawiona rok temu na sprzedaż za 2.5k (jak można się domyślić...

źródło: comment_QYDgsM4oDFqJIp8TJfywNoG14xCxP0dP.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@tyIkoniechori:
Wcześniejsza generacja (E23) już na pewno jest klasykiem, E32 to może jeszcze bardziej youngtimer, ale za parę lat może już się będzie łapało na pełnoprawnego klasyka. Tak czy siak tańsze już nie będzie.
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: nic. Teoretycznie masz miesiąc na przerejestrowanie ale jak tego nie zrobisz to nie ma kary. Nawet w WK o to pytałem.
Podobno Może Ci policjant dowód rejestracyjny zatrzymać bo stwierdzi ze to co w dowodzie nie zgadza się z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@Czarzy:
Tak samo. Tym bardziej że ta akurat była ze sprawnym silnikiem i kompletna (pomijając rzecz jasna uszkodzony układ hamulcowy). Wnętrze z tego co było widać na zdjęciach też miała w miarę zadbane.

@twinzpl:
Gangowóz może nie, bo to nie było żadne V12 tylko uboga wersja w szmacie i manualu z najsłabszym silnikiem 3.0. Ale to akurat dobrze, bo pasują części do E34 i eksploatacja nie zrujnuje właścicielowi
  • Odpowiedz
przepraszam że się przyczepie ale ten model nie jest jeszcze żadnym klasykiem, w Niemczech jeżdżą takimi autami Turasy


@manyec: a w UK jest to taki rodzyn że częściej widuje mclareny niż e32.
  • Odpowiedz
@KeepCalm:

Nie moje, ale podobno tak.


@oficer-prowadzacy: z Krakowa na 99%, bo wyglądało znajomo. Ja to auto mijam codziennie i to czasami po pare razy. Nawet chyba właściciel przy mnie coś dłubał na parkingu i go pytałem czy pomocy nie potrzebuje, bo myślałem, że się spieprzył. Ładny. Jakoś z bliska nie obczajałem, ale nic nie rzuca się w oczy na minus.
  • Odpowiedz