Wpis z mikrobloga

@Elon-Tusk: to może albo ja miałem wyjątkowego farta, albo Ty pecha :D. Wiadomo, nie wszystkie były ładne (a część wręcz skrajnie brzydkich), ale spora część mijanych na ulicy dziewczyn była imo po prostu przepiękna. (ps nie jestem stulejką xd)
@Elon-Tusk: @LouisCypher: to jeden z najwiekszych mitow stworzony prawdopodobnie przez zakompleksionych polakow :)
i nie chodzi mi tutaj o generalizowanie czy 100% niemiek czy 100% polek jest ladna czy nie... bo to niemozliwe :)
ale niestety jak wejdziesz do niemieckiego liceum czy polskiego to wiecej ladnych dziewczyn znajdziesz w tym niemieckim :) i nie chodzi mi tutaj o kwestie genow czy pochodzenia. chociaz duzo fajnych ciemnoskorych dziewczyn w niemczech tez
@skitteles szkoda, ze zapomnialas dodac, ze 90% Niemek nie ważne jak wygladają to zachowują sie jak królewny i są wrecz żadnym materiałem na żone ale co do reszty zgadzam sie w 100%. Troche szkoda :-(
90% Niemek nie ważne jak wygladają to zachowują sie jak królewny


@chemi1962: ja mam zupelnie inne obserwacje :)
moze to kwestia tego, ze znaja swoja wartosc? zadbana dziewczyna 9/10 i wyzej nie pusci sie z pierwszym lepszym wiesniakiem tylko chce dla siebie najlepszy towar :)

poza tym mowisz tak jakby polki nie byly zarozumiale i aroganckie :) wystarczy, ze jakas ma 8/10 wzwyz i juz wybrzydza :P potem placz na mirko,
@skitteles polki tez takie są jednak nie na taką skale jak niemki moim zdaniem a do tego mam takie wrażenie, ze mimo wszystko polki szanują sie bardziej chociaz tez wiele lepiej nie jest podejrzewam xD. Ama? A co chcesz robic wzajemne kółko adoracji z tym typem co lubi sernik ? XD
trollowanie


@chemi1962: Jakie trollowanie? Szkalowanie prędzej,chociaz to też bym sie jeszcze mógł kłócić gdzie tu pisanie prawdy a gdzie szkalowanie.Tak po za tym to pamietaj że obnażanie prawdy o robakach to nie tylko obowiazek każdego volksdojcza ale i przyjemność ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@skitteles ostatnio w gorących był wpis, że statystyczny wykopek jest programistą 15k na miesiąc a jego penis ma 20cm, szkoda, ze nie moge tego postu znaleźć xD apropo niemko, gdzie nauczyłaś się tak ładnie po Polsku pisac? :D
@chemi1962 kojarzą ten wpis ;) nie bede ci już tu nic udowadniać ale serio hajs się zgadza ;) nie musisz mi wierzyć ;)
Polskiego nauczyłam się w polskiej szkole... po prostu mam podwójne obywatelstwo.
@chemi1962 bo tak czuje.
Czuje się gorsza gdy ktoś bierze mnie za polke
Bycie Niemka stawia mnie na równi z cywilizowanym światem. W Niemczech bycie polakiem to prawie tak jak bycie ruskim lub ukraincem
@skitteles a nie wstyd Ci przy niemcach mowic, ze jestes niemką? Mam na firmie typa ktory jest z PL i mieszka juz w DE 25lat i gdy mowi, ze jest Niemcem to sie z niego cała firma smieje i z tego jest znany