Wpis z mikrobloga

Oto kot. Kot ma 19 lat. Ze starości wypadły mu zęby, jest głuchy jak pień i wchodzi mu bielmo na oko. Po drodze zgubił jaja. Zawsze zagada gdy się podejdzie, oczywiście odpowiednio głośno bo nic nie słyszy, więc na ogół drze mordę. Może gadać z trzech powodów:
a) po prostu - człowiek wtedy jest bezsilny;
b) bo jest głodny - wtedy wystarczy mu dołożyć drugie tyle co już ma w misce albo wymieszać co już leży;
c) potrzebuje miziania - trzeba pomiziać, co rekompensuje bulgotaniem, bo w tym wieku z mruczeniem już różnie bywa.
W przerwach od spania chodzi od domownika do domownika żeby pogadać. Przytuli się, pobulgocze i zaśnie. Myślę, że dobrze mu się mimo wszystko żyje. #koty
Czlowiekoniewyspanej_twarzy - Oto kot. Kot ma 19 lat. Ze starości wypadły mu zęby, je...

źródło: comment_DZTQi9nLqO48ZBzMasbmuVdLsnvHnN3i.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy: Moja kotka ma 18 lat, nie słyszy prawie wcale, widzi dość dobrze, a zęby ma wszystkie. Ogólnie jeszcze z rok temu łapała ptaki. Biega po podwórku, skacze prawie codziennie. Niestety potrafi w nocy chodzić po domu i miauczeć bez celu, ale trzyma się lepiej niż niejeden kot poniżej dyszki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 18
@Czlowiek_o_niewyspanej_twarzy ja mam psinke ktora ma juz prawie 16 lat.Ostatnio na szczepieniu wet powiedzial ze dawno nie widzial psa w takim wielu w tak dobrej formie,choc ja bym sie z nim klocil bo ona ciagle siedzi w kuchni i ciagle by cos jadla.Dostanie obiad a za 5 minut juz siedzi i czeka zeby cos zjesc.Jak nie je to tylko spi,noi przyglucha juz tez jest.Ostatnio zaczela sie potykac a to o buty,a
AdiBubu - @Czlowiekoniewyspanej_twarzy ja mam psinke ktora ma juz prawie 16 lat.Ostat...

źródło: comment_zNC6R1Ca8uPBNGtQYSb0PDiUugbdtdb7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz