Wpis z mikrobloga

Mial ktos przypadek ze naliczyli wam dodatkowa oplate za "czas", mimo ze przejazd byl szybki, bez korkow, bez postojów i innych pierdół?
Dodam ze wracalem 7.5km w 11min, za przejazd mam naliczone 8.20 euro + 3.3 euro za czas.

Troche dziadostwo, zwlaszcza ze na miejsce rowniez jechalem uberem i zaplacilem 8.30...

#uber
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
We know the inconvenience that can cause that the trip that you realize, although it already has a pre-calculated rate, is modified by increasing. However, reviewing the trip the fee has been charged correctly, this because the amount given when requesting the service is one provided by the travel history of many drivers for this same trip with the same time. Also, this amount may vary due to considerable differences in the
  • Odpowiedz
@Pawliko: A przypadkiem nie było tak, że kierowca na Ciebie długo czekał? Po 2 minutach w Polsce jest opłata za czekanie- 0,25zł za minutę. Może czekał na Ciebie 10 min?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nikaguar niee, to ja czekalem na niego, zreszta wroce do kraju to zrobie znalezisko o tym, bo to wg mnie ruchanie klientow na hajs.
Po 2 ticketach odzyskalem wiekszosc kasy za ten czas, ale niesmak pozostaje.
  • Odpowiedz