Wpis z mikrobloga

#xiaomi #mi5
Po instalacji globala przez twrp nie mogę połączyć się z wifi. Po wpisaniu hasła status sieci pokazuje "Zapisana" (widać, że próbuje co jakiś czas połączyć ale coś odrzuca). Ktoś spotkał się z tym problemem? Przez to nie mogę aktywować telefonu, bo nie mogę połączyć się z internetem
  • 7
@Przemotar bieda, na miui9 z miui Polska miałem problem z wifi 5g, ale tam w ogóle mi sieci nie wykrywał. 2.4 g działało bez problemu. Może coś dłubią przy wifi i więcej psują, niż naprawiają.
Obecnie na mi6 używam globala stable miui10 i z wifi problemów nie mam.
@D0m3L: Ja próbowałem miui Polska 10.0.1, teraz global 9.6.2 i ciągle problem z połączeniem wifi. Chciałem zainstalować inny soft żeby naprawić mikrofon, a #!$%@?łem cały telefon... Dziwne jest to, że nie można się połączyć danymi komórkowym z netem tylko jedyna opcja to wifi
Zainstalowałem miui Polska 9.5.2 i o dziwo nie wywaliło mi od razu prośby o logowanie w celu odblokowania urządzenia, więc zdążyłem wpisać pin i włączyć dane komórkowe, dzięki czemu mogłem się zalogować na konto i odblokować urządzenie. Niestety problem z mikrofonem, który chciałem naprawić, nadal występuje