Wpis z mikrobloga

4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.

Uuuu buuuu stary testament buuuu
#bekazkatoli
  • 15
@PrawieJakBordo: Te całe zakazy z malowaniem oblicza boga w różnych religiach to mi wygląda na chęć ukrycia technologii przed ludźmi. Bo jakby się za bardzo przyglądali to jeszcze by zobaczyli że bogowie wcale tacy boscy nie są. Teoria że obca cywilizacja nas odwiedziła wcześniej jest bardzo wiarygodna, kto wie może biblia też ma coś niecoś prawdy? Być może zerwanie jabłka w raju to faktycznie metafora i chodzi o to że Adam
@joseph1992r: A co jeśli starożytni kosmici to tak naprawdę ludzkość która cofnęła się w czasie żeby podarować technologię samej sobie i zapewnić sobie rozwój? I jakiś dzikus #!$%@?ł iphona 3546 za co został wyrzucony z miasta i z tego powstało to wszystko w co wierzą dzisiaj? Brzmi absurdalnie? Udowodnij mi że to nie prawda
@ppiasq: @PrawieJakBordo: @3Jet: Jeżeli Stwórca zawarł szczególny pakt z konkretnym narodem (Żydami), bo w przyszłości urodził się w tym narodzie Mesjasz, to oni byli zobowiązani żyć w tzw ZAKONIE - jako szczególny, święty lud. Stąd restrykcyjne prawo ŚWIĘTEGO Boga. I nikomu nic do tego.