Wpis z mikrobloga

@ldldld3: ty widocznie nie jestes into rapy. Przeciez ten diss lekcewazy eminema na kazdym levelu. Polazuje ze Em tak na prawde nikogo nie obchodzi w 2k18 co w sumie jest prawda. Eminem co by nie odpowiedzial i tak wyjdzie na sfrustrowanego zgreda z wybujałym ego.
  • Odpowiedz
@Jewpacabraa:

Polazuje ze Em tak na prawde nikogo nie obchodzi w 2k18 co w sumie jest prawda.

ja wiem, że sobie hiperbolizujesz ale kurde bez przesady 411k w pierwsyzm tygodniu bez zapowiedzi to świetny wynik. Jasne że spora część jego fajnbejsu w ogóle rapu poza nim nie słucha ale i tak
  • Odpowiedz
@Jewpacabraa Argumenty kolego argumenty. Tak Em nikogo nie obchodzi, że MGK z ziomka, który był na bocznym torze wrócił na scenę. No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że "Your beard is weard" go zniszczyło xD To co powiedział o banie w Shade45 to żadna nowość, więc też takie mech. Jest niedziela, nawet mi się nie chce więcej rozpisywać, ale xD Sam uważam, że to świetny numer, no ale to nie taki kaliber
  • Odpowiedz
@ldldld3: to, że blokował MGK to nie była żadna powszechnie znana, gdzie przed beefem takie info się pojawiło pokażesz mi? Bo teraz aż ciekaw jestem. Ja mimo że się tymi tematami interesuje mocno to nie miałem o tym pojęcia, więc myślę że przeciętny słuchacz tym bardziej, więc nawet jeśli ktoś o tym wiedział to naprawdę niewiele osób. Te linijki pokazały ludziom Eminema w złym świetle ewidentnie. Widzę że mówisz, że ludzie
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: To oczywiste, że ani Em, ani Paul tego jak do tej pory nie potwierdzili, co jest chyba logiczne. Może się to zmieni w materiale, który niby ma wyjść, kto wie, ale to, że były domysły, takie jak teraz w jego wersie, że jest "zbanowany" w Shade45 były już o wiele wcześniej, nie mam dziś za wiele czasu, może wieczorem podrzucę coś więcej, no ale tak na szybko, proszę- https://djbooth.net/features/2015-10-20-mgk-blackballed To
  • Odpowiedz
@ldldld3: ale ja nie gadam głupot, nie twierdzę że nie było wzmianek ale to nie zmienia faktu, że mało kto o tym wiedział i nadal stawia to Eminema w złym świetle ( ͡ ͜ʖ ͡)

To nie lata 99-02, zgoda, ale nadal jest na bardzo dobrym poziomie.

nope ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dzięki za linki
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Jeszcze tylko kończąc, bo nie chcę Ci spamować niedzieli, ja osobiście uważam, że MGK cały czas czekał, aż Em znów coś o nim powie i on wtedy się odbije. To czy wygra/przegra nie miało większego znaczenia, on chciał by znów o nim usłyszeli, co się udało.
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Z całym szacunkiem, ale pytałeś czy gdzieś "przed beefem takie info się pojawiło pokażesz mi", więc albo nie było, albo wszyscy mieli je gdzieś, to taka wiesz, lekka różnica. Oczywiście, że nie była powszechnie znana, bo jak wspomniałem, w tamtym czasie wszyscy mieli gdzieś MGK i jego zdanie, Em go wywołał to ludzie się zainteresowali.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jewpacabraa przeciez tam sa 2 celne linie, jego tweet o tym beefie byl celniejszy niz caly ten kawalek xd ostatnia linia o ex eminema to beka w #!$%@?, jak mozna sie wystawic na diss z kawalka ktory sie dissuje XD
The Ringer - Jesus Christ, man, how many times is
Someone gonna fuck on my bitch? (Fuck my side chick!
  • Odpowiedz
@Harmonijka możliwe, ale uważam, że MGK nawet o tym nie wiedział. Gdyby takie rzeczy wyłapywał, to nie "nadział" by się na 2 wersy z The Ringer, które go na starcie punktują przed wydaniem samej odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@ldldld3: A moim zdaniem wiedział, bo do twórczości ema jest więcej odniesień. Wiedział i miał to w dupie, bo mało kto ogarnia takie niuanse i potem sobie możemy pogadać jak teraz. W eter poszło "wooo MGK pojechał laski dwóch raperów jednym wersem OWNED!!11"
  • Odpowiedz