Wpis z mikrobloga

@kajtusS: nie cieszę się z jej łez, zrobiło mi się smutno jak się rozpłakała, mimo, że to były tylko pijackie omamy i wynurzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zwróciłam tylko uwagę na kolejny element dzisiejszego streama, po streamowaniu Margaret do białego rana dawno nie występujący na streamie, emocjonujący i zaskakujący
@nutsheell: Daniel zarabia kase na tym, ze pozwala obcym ludziom gnoic swoja chora matke. Dorosla kobieta, ktora nie ma w ogole prywatnosci w swoim domu. Nawet jakby chciala, to nie ma szans wyjsc z tego bagna. Kazdy normalny syn by postaral sie ogarnac te meline, zalatwic matce pomoc, pilnowac zeby sie dobrze odzywiala... Daniel to smiec. Mieszka w czystym mieszkaniu albo hotelu, a do swojej matki sprowadza obcych ludzi.
@kajtusS: a oglądałeś Daniela 2/3 lata temu? ona sama wiecznie sprowadzała sobie na chatę coraz to nowszych meliniarzy kiedy Jacek był w pracy po 12h i waliła z nimi F16
a wtedy Daniel streamował tylko i wyłącznie siebie, w swoim pokoju, jak gra w Tibię
jej takie coś pasuje
zdaję sobie sprawę, że na pewno Dana, Łukasz tak naprawdę mają satysfakcję z tego, że Gocha jest gnojona często 24/7 we własnym
@nutsheell: rozumiem twoj punkt widzenia. Ale Daniel mowil zawsze, ze kocha matke i wielokrotnie zarabial pieniadze na rzekomej chexi pomocy jej lub ratowania mieszkania albo brata. Jest po postu cos niemoralnego w zarabianiu pieniedzy na pokazywaniu calej Polsce staczania sie matki. Mysle, ze kazdy tu jest swiadomy tego, ze Goha sie na tym streamie niedlugo zachleje na smierc. Nue ogladam tych streamow czesto bo trudno mi patrzec na to, ze wyzwala