Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@azmar: Nokia na całe szczęście szybko przeszła na karty miniSD, a potem microSD (E65 już ma micro) W kolekcji mam też 6680 i ona ma potężną kartę MMC 64 MB.
W tym okresie miałem również aparat Sony z optyką Zeissa, który był rewelacyjny, ale za karty MemoryStick Pro Duo to bym zabił połowę tych japońskich inżynierów.
W SE uwielbiałem płynne menu i aparat CyberShot, ale design nigdy do mnie nie przemawiał.
@MaddoxX1911: @NukeOps: @KebabZostrymSosem:

Sony Ericsson, mimo że wtyczka była mocno "spersonalizowana" zapamiętany został jako solidny standard. Karty MS M2 wywodziły się z czasów, w których każdy producent miał swoją kartę pamięci, ale topowe modele jak k850i przyjmowały w jeden slot, zarówno karty M2 jak i micro SD.

Nie bardzo to pamiętam, ale chyba sagem był pierwszy, zanim SE wypuściło zestawy słuchawkowe ze złączem mini-jack.

Na swoje czasy... genialne telefony.
k850i


@neo_1995: już nie wspominając, że SE miały kosmiczny design swoich telefonów. Zaczynałem od K550i, ale rozlał mi się ekran - tak z dupy, najpierw kropka, potem czarna plama na środku ekranu. Ostatnim SE, zanim po rozpadzie marki zrezygnowałem, było Zylo. Długo go miałem, chyba do 2014 roku. Zmieniłem operatora, wpadł pierwszy smartfon. Sentyment do SE nadal jest, do było coś. Design, rozwiązania, ten high-techowy zapach - tak je odbierałem. Siedziałem