Wpis z mikrobloga

@Requiescant: xD, pogadaj z rodzicami, wujkiem czy kimkolwiek może na siebie wezmą, też jak chcesz zniżki szybciej uzyskać to pogadaj też czy ktoś nie ma w rodzinie przyczepki i ją ubezpieczaj po 25 roku życia
  • Odpowiedz
@prz3mlud: problem w tym, że nawet jak by któryś wujek chciał, to za bardzo nie mogą, bo sami płacą dość dużo ze zniżkami (V6 diesel, V8 benzyna), a jeszcze coś zmajstruje i im polecą zniżki, to mnie zabiją.
  • Odpowiedz
@Requiescant: Ja w chwili zakupu auta od ojca (on pełne zniżki) miałem 30%. Do tego jeszcze za wiek pewnie coś dochodzi (lvl 24). Pracownik PZU potwierdził mi, że bez życzenia klienta nigdy nie rekalkulują składek. Miało to dla mnie spore znaczenie, bo ojciec miał OC na pół roku jeszcze wykupione dlatego specjalnie się dowiadywałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Requiescant a jakaś babcia, ciocia czy ktoś taki, na którego nie ma żadnego auta? Ta osoba nie musi mieć prawo jazdy, i tak są maksymalne zniżki za wiek.
  • Odpowiedz
  • 2
@Requiescant tak, musi być na umowie i musi być w dowodzie i to ona jest faktycznie właścicielem samochodu, także musisz z nią dobrze żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale policz faktycznie jaka wtedy wyjdzie różnica składki, czy opłaca się w to bawić, ale kojarząc wypowiedzi młodych ludzi gdzieś z grup na fb gdzie płacą nieraz za ubezpieczenie po 3 tysiące złotych, to myślę że warto, bo powinno
  • Odpowiedz
  • 1
@Requiescant tak, raczej wszędzie przyjmują upoważnienia, przy zawieraniu ubezpieczenia przez telefon konsultant tylko chciał potwierdzić rozmawiając z właścicielem.
  • Odpowiedz