Wpis z mikrobloga

- Jeden z najpopularniejszych superbohaterów, zna go chyba każdy niezależnie od wieku
- Pierwszy raz od wielu lat zrobiono grę, która nie jest tylko produktem na licencji filmu
- Od dawna zbiera same pochwały, właściwie same pozytywne recenzje i wysokie oceny
- Gra robiona za duże pieniądze przez duże studio i wydana przez dużego wydawcę
- Możliwe, że najlepsza gra o Spiderze od 14 lat
- Jest sezon ogórkowy a ta gra to chyba pierwszy duży tytuł AAA od kilku tygodni
- Halo, to #!$%@? Spider-Man

HMMM, CIEKAWE CZEMU JEST NA TO HYPE, NO NIE WIEM, NIECH KTOŚ MI POWIE


#spiderman #ps4
janushek - - Jeden z najpopularniejszych superbohaterów, zna go chyba każdy niezależn...

źródło: comment_XoTpawOol8nKtNYEGjpvc8hk6pUMKSNR.jpg

Pobierz
  • 21
@Cole: Największy problem jaki mam z TR to, że on chce być taki na siłę poważny i dorosły xD ale ostatecznie i tak jesteś laska, która waży 40 kg i zabija łukiem całą armię najemników, którzy mają czołgi i inne RPG.

Dlatego wolę Uncharted, może było glupkowate ale niczego nie udawało a Lara musi być mroczna, jeść upolowane króliki i spać w jaskini bo "survival" xD
@janushek: Lara is tough ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od roku jeszcze nie ruszyłem zakupionej edycji na 20-lecie xD
Tak sobie myślałem ostatnio o Uncharted i kiedyś jak siedziałem z różową i sobie ogrywała, to jak się nie przymruży oka, to Nathan też jest zbyt dużym Robocopem. Ale no fakt, bardziej wiarygodne niż laska 40 kg xD
@Cole: no Drake pewnie zabił milion ludzi więcej XD
Już w 2 się to rzucało w oczy jak jeszcze z helikopterami walczyłeś
Ale na koniec gry walczyłeś z yeti i nieśmiertelnym Łysolem XD było głupie ale pasowało do konwencji
@Cole: i ten caly swiat nie mial elementow takich typowo nadprzyrodzonych ,co prawda byly te ghoule w pierwszej czesci ale to bylo cos w rodzaju wirusa ktory byl w tym sarkofagu, w drugiej czesci straznicy byli napakowani zywica ze sterydami , jedynie w trojce juz poszli na latwizne bo halucynacje, i teraz sobie tak rozmyslam i w sumie to Drake naparzal do Niemcow, bo zarowno w jednym jak i drugim przypadku