Wpis z mikrobloga

Zmiana Zielinskiego to byl samoboj, nasza gra siadla niesamowicie. Zielinski w mojej opini najlepszy wsrod naszych na boisku, mowie to jako jego spory hejter. Kompletnie nie rozumiem zmian, za Kube wchodzi lewy obronca Pietrzak? Nasz srodek pola padl na ryj, nie widzialem praktycznie Szymanskiego czy Linettego (#!$%@? znowu) , Lewy biegal sam z przodu. Kurzawa mimo, ze ma niby fajnie ulozona lewa noge rusza sie jak #!$%@? woz z weglem. Wygladalo to lepiej niz sie spodziewalem, moglismy smialo walnac dzis bardzo slabo grajace Wlochy. Podobal mi sie agresywnie grajacy srodek pola w pierwszej polowie. Niestety czas Blaszczykowskiego w reprezentacji juz przeminal
#mecz
  • 5
@niggerinthebox: w tym meczu zgadzam sie, ale ciagle pamietam te mecze Krychowiaka z Euro. Wg mnie gosc pilkarsko przerasta o glowe takiego Szymanskiego czy nawet Linettego. #!$%@? poprowadzil swoja kariere, jak dla mnie gosc w formie byl naprawde dobry. Aktualnie jest w slabej formie fizycznej, ale wierze ze wroci
@k1906: Zieliński zszedł bo był kontuzjowany. Wpuścił drugiego lewego obrońcę bo bronił wyniku... miał Piątka wpuścić obok Lewego? Przecież jakby przegrali to dopiero kibice by go zjedli...