Wpis z mikrobloga

#rozdajo #gry

Hej, mam kilkanaście gier do rozdania. Myślę, że kilka wartych uwagi. Chciałbym jakoś sensownie ogarnąć #rozdajo, może ktoś mi w tym pomóc? Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, żeby było na pewno losowo - jak najbardziej uczciwie.

Lista gier, których posiadam kody do rozdania:
* Darksiders II: Deathinitive Edition
* Figment
* Little Nightmares
* Sniper Elite 4
* Staxel
* Tales of Berseria™
* Zombie Night Terror
* Blackwake
* Forts
* Interplanetary: Enhanced Edition
* Portal Knights
* Serial Cleaner
* Shiness: The Lightning Kingdom
* Titan Quest: Anniversary Edition + Titan Quest: Ragnarok DLC
* Bear With Me - Collector's Edition
* Styx: Shards of Darkness
* Yooka-Laylee

Wszystkie gry są na platformę steam oraz posiadam po jednym kluczu.
  • 21
@Pajacan: Little Nightmares mam na wishliście od maja zeszłego roku, więc jeśli mi je sprezentujesz, to będziesz miał trochę mniej zachodu z rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mozeglupiemozenie jestem tu stałym bywalcem od baaaardzo dawna. Samo konto założyłem specjalnie pod rozdajo jak zauważyłeś, kilka godzin temu (stalker alert :P ). Mam kilka kodów, których nie użyłem i na pewno nie użyje - mam nadzieję, że komuś te gry sprawią dużo frajdy ( ͡º ͜ʖ͡º).
@Porucznik_Nos nie występuję tutaj jako firma a i gry same nie są na firmę.Co by była jasność: nie wystawie fv, nie daje żadnej gwarancji, kody na 100% nie były używane, nie mam żadnej koncesji/pozwolenia (czy co tam potrzebne) na przeprowadzenie gry losowej. Sądzę jednak, że przy tej skali i jako osoba fizyczna (nie firma) problemu nie będzie. Dałeś mi jednak do myślenia i przed pierwszym rozdajo przeszperam internety.
Meh, z tego co wyczytałem, to robiąc to losowanie łamie prawo....Mógłby się ktoś mądrzejszy wypowiedzieć albo poszukać w internecie jakiegoś info? Co znalazłem nie piszę, żeby nie sugerować słow kluczowych (może pod złymi szukałem)

Chętnie bym oddał te gry komuś.... sam ich nigdy nie odpalę. Może jest jakiś inny sposób na zorganizowanie takie akcji?
@Pajacan: może zrób rozdajo, którego nagrodą będzie zaplusowanie albo skomentowanie ostatniego wpisu zwycięzcy. A jak osoba podziękuje w wiadomości albo odplusuje, to niech dostanie kod na grę w prezencie za dobre maniery. XDDD
Nie byłoby to wtedy losowanie nagrody, a samo losowanie komu dać plusa czy komentarz raczej już nie podpada pod łamanie prawa. XD
@unluckysoap: z tego co udało mi się ogarnąć jak na razie to mógłbym zorganizować "loterie" (bo tak to sie nazywa chyba). Kwota nagród jest zbyt niska, więc kosztowałoby mnie tylko zawiadomienie urzędu, czyli tyle co np list - jednak samo losowanie mogloby nastapic do 30 dni po wyslaniu listu czy wizycie w urzedzie..... Na razie przeloze losowanko na pozniejszy okres; podpytam znajomych, zbiore wiecej info, ale na pewno cos sie wykombinuje.
mam obejście do losowania, ale będzie potrzeba waszej aktywności, a mianowicie: zamiast losowania, będzię give away, więc nie będzie loterii - myślę nad formą jeszcze, jak to ma wyglądać. W każdym razie w wolniejszej chwili puszczę ankietę w jaki dzień tygodnia i w jakich godzinach to ogarniemy.