Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, mam pytanie, posiadam kawalerke, którą w niedługim czasie zamierzam przeznaczyć pod wynajem. Kawalerka ma 28m^2 więc nie jest duża, ma za to dwa pokoje. Salon z aneksem 16m^2 i sypialnie 7m^2. W sypialni posiadam podobny wynalazek Łóżko w szafie
Czy jakbyście szukali kawalerki, to takie coś jest spoko czy wolicie tam jakąś kanapę rozkładaną czy stałe łóżko?
Poza tym mam na ścianie rozkładane blaty z ikei na których można postawić kompa i pracować jak się schowa łóżko.
Co myślicie, pozbyć się tego czy zostawić?

#wynajem #krakow
#mieszkanie

Co zrobić z łóżkiem.

  • Pozbyć się, daj normalny tapczan/kanapę 42.1% (16)
  • Zostawić 57.9% (22)

Oddanych głosów: 38

  • 6
@P-uchate-K: wolałbym normalne łóżko ale jeśli cena/lokalizacja byłaby atrakcyjna nie przeszkadzałoby to aż tak. Ale rozkładane blaty to porażka, żeby np. rozłożyć blat muszę schować łóżko? Albo ludzie przeważnie chcą trzymać ciągle na blacie laptop/komputer albo coś innego. Bardzo często blaty są używane więc to by mi przeszkadzało. Chyba, że jest tam jeszcze biurko a te blaty są dodatkowo
@P-uchate-K: powiem ci, że upierdliwe to mieszkanie by było xd przynajmniej dla mnie. Rozłożyć, złożyć, złożyć łóżko aby rozłożyć blat. Pewnie pokoiki bardzo małe, że biurka nie wciśniesz czy czegoś na stałe?