Wpis z mikrobloga

Piątek, piąteczek, piątunio

I tak sobie #urlop przeleciał, całe 3 tygodnie nic nie robienia i wstawiania o poranku na kawusie (ʘʘ)

Dzisiaj wieczorkiem wyjazd, i rano będziemy już na miejscu, ach doczekać się nie mogę ()

A wam wykopki życzę udanego piątku, mile spędzonego dnia, bez niepotrzebnych spin ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@rozowy__pasek dzień dobry mirabelko, dzisiaj kawa aż paruje ()
#kawa #kawatime #koniecurlopu #czujedobrzeczlowiek #chwalesie #ogrod #piatkowo
v.....k - Piątek, piąteczek, piątunio 

I tak sobie #urlop przeleciał, całe 3 tygodni...

źródło: comment_0On7SfcQjdBUt2Ke4ajfGHUiIFnzEdDa.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@FionnMacCumhail kawa, kawusia, brązowy napój, esencja bogów.

Mów jak chcesz, mi to różnicy nie robi () A jeżeli ty nie znając mnie piszesz takie brednie to masz problem sam ze sobą kolego (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@ZnienawidziszMnie teścia, swietny facet, a jakie szyneczki wędził to poezja, drewno wiśniowe, jakieś specjalne marynaty/solanki , no genialna sprawa.

Brakło mi czasu żeby go zapytać, został mi tylko przepis na zajebisty domowy chleb ()
  • Odpowiedz
@v1lk no jak ktos umie dobrze przyprawić, odpowiednio długo marynuje i wędzi to niebo w gębie, ja kupiłem taką tanią marketową wędzarnie ale jakoś 2 razy użyłem i zrezygnowałem - nie było zbyt smaczne.. szkoda kasy na mięsiwo
  • Odpowiedz
  • 0
@ZnienawidziszMnie no jak robiłem kiełbasę, to marynowanie mięsa trwało kilka dni, mieszanie kilka razy dziennie pokrojonego w kostkę mięsa, ciężka robota ale warto było.
Potem do maszynki, jelito i napełnianie, jedzenie przez kilka godzin i cyj, niebo w gębie.

Wrócę do Polski będę znowu wędził, albo jak uda mi się kupić odpowiedni sprzęt tam gdzie mieszkam to wtedy będę mógł się rozkręcić.

Kilka przepisów mam od teścia mojego brata, i od mojego
  • Odpowiedz