Wpis z mikrobloga

tak, hodl ma niskie notowania po ostatniej bance, ale w sumie to najlepsza opcja. Albo jeszcze inaczej; dla mnie 80% hodl, 20% trading dla emocji i moze dla wygranej jak w totolotku. Przy czym bitcoin w calosci hodl, ale moze sie nie znam.
Pojawia sie zaraz goscie ktorzy na tradingu BTC zmultiplikowali swoje posiadanie bitcoina, ale Ci ktorzy wtopili na tym nic nie napisza, bo juz ich nie ma na tagu.
@Obruni: Była dobra okazja dla hodlerów na zarobek teraz, trzeba było wymienić na tethera przy 7,3k i czekać na spadki, oczywiście nie zrobiłem tak bo nie byłem pewny w którą poleci (,) jak to pawlo powiedział, sufit coraz niżej, nie wiadomo kiedy i czy osiągniemy teraz 7k :(
dlaczego nie wymieniles? bo sadziles ze moze pojsc wyzej i wyzej. tym razem blad,nastepnym razem przy 7.2k wejdziesz na thetera i zarobisz 7%, a jeszcze nastepnym wymienisz znowu, ale zamiast na 6, bitcoin pojdzie na 11, wtedy bedziesz czekal na korekte, a korekta wejdzie z 11k, na 9,5 . Pawlo mowi o sufitach, ale 99% swoich btc trzyma na hodl a bawi sie jedynie drobnymi.Pisze z pamieci ale mniej wiecej: 2012- 1BTC