Wpis z mikrobloga

Szukam prezentu urodzinowego dla swojej różowej i myślałem o zestawie pędzli do makijażu. #rozowepaski, czy moglibyście polecić cos sprawdzonego? Najlepiej ze stojakiem aby dobrze prezentowało się na toaletce :) budżet to około 200zl ale jeśli znajdzie się coś naprawdę dobrej jakości to może być i więcej
#makijaz #makeup #uroda #pedzlemza50zl
  • 18
  • Odpowiedz
@essq: A no to mamy duży wybór w takim razie. Ze swojej strony polecam firmę Zoeva. Są to pędzle dobrej jakości, a ich cena nie jest zaporowa. Warto z tej firmy wybierać pędzle z naturalnego włosia, ponieważ dobre syntetyki można kupić z tańszych firm, a tanie naturalne włosie prawie nigdy nie będzie dobre.
Włosie naturalne lepiej rozciera produkty na twarzy w delikatną "chmurkę" koloru, np. róże do policzków i cienie, zaś
  • Odpowiedz
@essq: Również polecę Zoevę. Chyba, że masz jeszcze trochę czasu do urodzin, to zawitaj na AliExpress i kup jej jakiś zestaw Jessup + do tego paletka z Zoevy (np. uniwersalna Naturally Yours) i masz łącznie około 210zł na prezent, bo pędzle z kuponami to 123zł + paletka ~80zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@essq zoeva, ale to jest wiekszy wydatek troche niz założone Ciebie 200 złotych. Jestem wizażystka wiec osobiscie polecam z wlasnego doświadczenia pędzle hakuro, to były moje pierwsze droższe pedzle (zaraz po aliekspresowych) i mam je do teraz. Mozesz jej dokupic tez do tego matę do czyszczenia pędzli. Ja bym takim prezentem nie pogardzila, jej tez ba pewno sie spodoba :) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jestem wizażystka wiec osobiscie polecam z wlasnego doświadczenia pędzle hakuro, to były moje pierwsze droższe pedzle (zaraz po aliekspresowych) i mam je do teraz.


@Olilana: To już lepiej wziąć lepszy zestaw z Ali, bo Hakuro prawdopodobnie również przyjechały z Chin. Jedyne co polskie w tych pędzlach, to marża. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipwig moim zdaniem jedyne dobre z ali to tylko jessup, ale i tam uwazam ze lepiej kupic z hakuro. Mam te i te i jednak hakuro są delikatniejsze i mieksze :)
  • Odpowiedz